Přejít na obsah

Rychlost downloadu


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Zkoušel jsem i přes kabel a rychlost stejná. Pak mě napadlo se podívat po nových driverech na síťovku a voilá, frčí to pěkně. Takže asi byl problém s Windows 10, jinak si neumím vysvětlit, že se srpnovými drivery to nefungovalo a novými drivery, které vydali na začátku září, to frčí. Nemám vysvětlení pro to, že to jelo pomalu i na jiných zařízeních - mobil/tablet - tam je asi problém v tom, že to jsou staré krámy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník m30

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Před 2 týdny jsem prodlužoval smlouvu s UPC. Dříve jsem měl internet 60 Mb, poté chvíli 120 Mb a nyní mi zrychlili na 200 / 20 Mb. Modem mám Cisco EPC3925. Modem i cam do TV jsem si odkoupil. To že modem sem tam píská již neřeším. Horší je, že s rychlostí se dostanu na max 55Mb / 19 Mb a internet je poslední dobou dost nestabilní a někdy se mi nenačítají stránky. Bydlím 10 let v "novostavbě", kde se rozvody dělaly nové a za celou dobu co jsem měl internet od UPC bylo vše OK a byl jsem spokojený (při rychlosti 60/5 jsem opravdu měl tyto rychlosti - přes Wifi!!!). Problémy nastaly až nyní. Nepředpokládám, že by to mohlo být rozvody nebo zásuvkami v bytě, jelikož s těmi jsem nic nedělal. Napadla mě možnost wifi free, ale jelikož mám veškerý HW od UPC zakoupený a na myupc nemám wifi-free aktivované, tak by to také neměl být problém. Ale někde jsem tu četl, že když svítí na modemu wireless / link tak je aktivní. (mně svítí). Má někdo stejné zkušenosti? Raději než na infolinku se obracím raději sem, jelikož tam na technickém (když jsem volal kvůli jiné věci) ze mě dělali buď "blbce", nebo si mysleli, že jsem super odborník. Děkuji moc. (jsem lokalita Brno - Židenice - Bělohorská)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m30

Ano je to přes wifi. Jen mě mate, že když jsem měl rychlost 60 / 5 tak ty rychlosti byly přesně to samé. A teď, když mám více jak 3x větší rychlost, je to pomalejší. Jinak nejsem odborník a nevím, jestli mám GbE port apod. Mám notebook Sony Vaio VGN-SR39VN. http://www.czc.cz/sony-vaio-vgn-sr39vn-s/63122/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m30

Děkuji za rady. Tak je to asi tak :) Ještě zavolám na upc, jestli si sami neaktivovali wifi free. Pokud dále nebude problém, nechám to tak. Hezkou neděli!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...