Přejít na obsah

různe rychlosti na různých PC


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ted po navyseni rychlosti (mam T1000, resp 3000) jsem zjistil jednu neprijemnou vec. Mam sluzebni notebook (Win2k) a svuj soukromej (XP) Na sluzebniv bez problemnu dosahnu rychlosti vic jak 3000Kb, na svem soukromem se ale neprenesu nad 2000Kb. Zkousel jsem na nem vypnout firewall, antivir, samozrejme vsechny sluzby jako ICQ, Skype....Prolez jsem ho Ad-Awarem ale nic platny. A to podotykam, ze na tom sluzebnim namerim ty 3000 i kdyz mam spustenej Skyp,Icq.... Cim to je? Jo zkousel jsem na nich prohodit i IP ale porad mi pres 2000 nepreleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz ti to na jednom jede a na druhym ne, tak je jasny ze tam mas nejakou zumpu, je to treba projet kompletnim testem v Ad-Awaru (takze si ho spravne nastavit a nespolehat se na defaultni nastaveni) dal taky Spybotem, proverit proti virum (hlavne ne AVGckem) a kdyz nic nepomuze zformatovat disk a nainstalovat znova Win. Howg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem zas uplna lama. Adawarem sem to prolez jak sem psal. Spybotem taky. Bootoval sem i do stavu nouze s vypnutejma sluzbama. Zadnej warez neinstaluju (podotykam). AVG nepouzivam, mam NODa. Format opravdu pouzit nechci, az kdyz nebude jina moznost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

A je stejna kvalita signalu ? Protoze treba normalni PC pripojuju pres LAN, a jede to na maximum, cili tech cca 11Mbps. Ale ntb, pripojeny bezdratove, ma v nekterych mistech relativne nizky signal, a da to dejme tomu 3-4Mbps maximalne... I kdyz teda nevim, mozna to tim signalem nebude, protoze pripojeni do site, i pri te nizke kvalite, to ukazuje v desitkach Mbps, ale na net to proste neda maximum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jak rikate, i kdyz je to jen na polovic, porad by to melo na internet bohate stacit. Chyba ale bude nekde tady, protoze ted jsem se pokusil pripojit notebook LANkou a rychlost uz je OK. Takze aspon vik KDE problem je. Bohuzel me stale nenapada V CEM ten problem je :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Jo, tak to bude asi tim spojenim..... Treba to spojeni do site je jen hodne orientacni.... zkuste dat ten notebook primo k AP. Me to tech hodnot 3-4Mbps dosahlo i pri cca ctvrtinovy kvalite signalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tim to opravdu neni. Mel jsem ho primo u AP. Navic ten druhy notebook, kterej jede bez problemu je take pripojen na wifi a je stejne daleko. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...