Přejít na obsah

různe rychlosti na různých PC


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Maš mít rychlost 1000/200kbps a říkáš že ti to jde 2000kbps tak tomu nerozumim proč si stěžuješ že ti to nejde jak má 3000/300kbps neni garantovane a je to TESTOVANI. A neodpovedel si mi kde meris rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Merim na meracich na dsl.cz, nebo speedtest na zive, nebo na karnevalu.....vim ze to neni smerodatne, ale i tim druhym notebookem merim na techto meracich, takze vysledek by mel byt stejny. Jinak ano, jet na 1000 2000 je fajn, jenze ja jsem v tom karnevalackym testu, takze ted bych mel jet (a opradu na tom druhem booku, nebo na snure jedu) 3000. Da se rict, ze ty 2k by mohli stacit. Jenze me tady vadi, ze nemam neco pod kontrolou, ze je neco evidentne blbe a je nevim co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ses netrpelivej, nestiham odpovidat :) Jak jsem na psal, nejde o to ze nemam to, co bych mit nemel, jde o to, ze na jednom compu jede rychlost v poradku, na druhem ne. Ja hledam reseni problemu. O to mi jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roberte, vyprdni se na WiFi a natahni si kabel. WiFi technologie je docela zastarala a WiMAX ji brzo nahradi. Ja osobne bych si doma WiFi na pripojeni PC do site a inetu nikdy neudelal. Je to nesmysl a blbost :lol: . WiFi leda jako docasnou nahrazku nebo narazovku, pripadne na frajerske propojeni PSP, PDA ci Kiss DP-600.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ses netrpelivej, nestiham odpovidat :) Jak jsem na psal, nejde o to ze nemam to, co bych mit nemel, jde o to, ze na jednom compu jede rychlost v poradku, na druhem ne. Ja hledam reseni problemu. O to mi jde.

 

Pokud ti to jede pres LANku OK a pres Wifi ne, tak nevim a doufam ze to vyresis. Nebo ze ti tu nekdo poradi. Protoze je mnoho veci mezi nebem a zemi :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Pripoustim, ze v tom co jsem ti pro priklad nasel (taky jsem to hledal rychle) to moc pochopitelny nebylo.

Tak to zkus treba tady - http://www.petri.co.il/increase_interne ... ows_xp.htm

 

Jde o to, ze mas jenom deset vlaken na spojeni a ty maj omezenou propustnost, coz muze mit vliv i na rychlost.

 

Nerikam, ze sem se neseknul, ale ty sam rikas ze to delaj hlavne XPck - prave ty timhle trpeli, W2k to jeste nemeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...