Přejít na obsah

různe rychlosti na různých PC


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Lama ses dost velka kdyz ani nenapises ze to mas pres WiFi a co vsechno si uz stim zkousel. Pokus si mel notebook primo u AP a je spatna rychlostmuze bejt spatne nastavena WiFi karta, takze bych zkusil odebrat a znova nainstalovat, kdyz nepomuze tak zkusit jinou WiFinu do PCMCIA slotu, pokavad takovou moznost nemas, zformatuj a preinstaluj Win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, aby melo tvoje ego klid, sem lama. Nevim kdes prisel na to, ze kdyz to dam k AP tak se snizi rychlost. Jenom te chci poprosit, jestli nemas nakej rozumnej napad, nebo radu (krome omilani formatu) vykasli se na tohle tema. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam, zkus ji odinstalovat a znova nainstalovat, pokavad je v PCMCIA jeste bych ji vyndal a profouk slot v notebooku a znova zandal (mozna to je blbost ale clovek nikdy nevi :lol: ) pak tedy preinstaloval.

 

Tak snad logicky cim dal je prijimac od vysilace tim je nizsi signal a nizsi rychlost. Taky nemuzu vedet z ceho mas doma steny, zelezobeton neni to prave orechove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, aby melo tvoje ego klid, sem lama. Nevim kdes prisel na to, ze kdyz to dam k AP tak se snizi rychlost. Jenom te chci poprosit, jestli nemas nakej rozumnej napad, nebo radu (krome omilani formatu) vykasli se na tohle tema. Diky

 

Jinak ti nerikam pro svuj klid ze ses lama, ale je normalni kdyz pises do diskuze a chces poradit, tak mas napsat veskery potrebny udaje aby druha strana mohla pradit, coz to ze to mas pres WiFi je dost zasadni oznameni. A nikdo znas nema vesteckou kouli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, ze sem se nezminil o wifi jsem napravil hned na zacatku diskuze (i s omluvou). Ja ale stale hledam, vcem muze byt problem, protoze v nastaveni AP to neni (to by se nepripojil prvni notebook), v sile signalu taky ne (jsem v druhe mistnosti a jedu naplno 11Mb/s) Jako by byl nekde nakej limit, protoze 2000 je opravdu hranice (+/-). Rucicka meraku se tam sekne a konec. Kdyby byl nekde problem (karta,slot) prece by to nejelo na 2000kb... Přenos souborů mezi PC je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to dodelal. Zadna zmena. Mimochodem jsem vzal notase dcerky (je to starej sluzebni dell, kde je wifi integrovana, je taky s XP) a ani na nem se nedostanu na 3000. Nejvic 2,5 ale vic ani tuk. Uz zacinam podezirat vsechno (XP?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to dodelal. Zadna zmena. Mimochodem jsem vzal notase dcerky (je to starej sluzebni dell, kde je wifi integrovana, je taky s XP) a ani na nem se nedostanu na 3000. Nejvic 2,5 ale vic ani tuk. Uz zacinam podezirat vsechno (XP?)

 

Kde to vubec meris tu rychlost? Chtelo by to nejaky vetsi soubor tahat z netu, jak na tom co si myslis ze ti to jede ok, tak na tom co si nemyslis ze ti to OK nejede, tedy tahat ten samej soubor.

 

A i tak na Turbu 1000 mit rychlost 2Mbit je krasa :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...