Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník ritchi

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Sluzba HoGo bude dostupna bez dodatocneho poplatku aj po 31.juli pre zakaznikov vyuzivajucich digitalne triple play sluzby s TV balickom Digital Basic,ako aj uzivatelov sluzby Digital Exclusive. Ostatni zakaznici digitalnych televiznych sluzieb si budu moct od 1. augusta uzivat HoGo za 1€ mesacne.

 

http://www.upc.sk/onas/#acc_horizongo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Vsetky 3 HBO stanice su v HoGo v HD verzii,tym padom nejdu spustit.Ma niekto tieto stanice v SD verzii alebo ich budu postupne pridavat?Mne sa v HoGo v SD verzii nezobrazuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

technik:Po tvojej odpovedi a ukludneny budem mat urcite kludnejsi spanok :mrgreen: Otazka nestala na tom ci bude HBO v HoGo v HD verzii dostupne,ale na tom,ze v HoGo mam HBO stanice len v HD verzii,tym padom nejdu spustit,a ci budu pridavat aj SD verziu,ktoru v HoGo zatial nemam a v ktorej sa to bude dat spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Oficialne vyjadrenie UPC SK z facebooku na moju otazku preco HBO stanice v HoGo nie su dostupne v SD verzii:

Uvedené prémiové programy sú súčasťou služby Horizon Go (ako je možné vidieť pred prihlásenením sa), zatiaľ vzhľadom na autorské práva a voľné okno nemohli byť sprístupnené pre živé vysielanie.

Najneskôr od 1.8. budete moct uvedene stanice sledovat cez Horizon GO - dovtedy len cez HBO GO. Rozlisenie/kvalita obrazu sa sama automaticky optimalizuje pre kazde zariadenie a kazde internetove pripojenie a momentalne nemame HD stanice v Horizon GO. Maria

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ritchi

Dnes som skusil spustit HoGo v chrome a na moje prekvapenie ide a to bez nastavovania a aktivovania APAPI.Doteraz len v IE po aktualizacii chrome na verziu 43.

 

Snimkaobrazovky80yg7s.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já včera zkusmo taky spustil Horizon Go v Chrome a rozněž mě překvapilo, že to teď běží, když přitom u verze 42 nepomohlo ani nastavení a aktivace APAPI. Taky mě to fungovalo pouze jen v IE, protože u Firefoxu mi to pro změnu psalo a píše stále, že video není k dispozic i z důvodu ochrany autorských práv.

horgo.png.a9b4b9c3ae641cee6409d65022d3b46f.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman
Já včera zkusmo taky spustil Horizon Go v Chrome a rozněž mě překvapilo, že to teď běží, když přitom u verze 42 nepomohlo ani nastavení a aktivace APAPI. Taky mě to fungovalo pouze jen v IE, protože u Firefoxu mi to pro změnu psalo a píše stále, že video není k dispozic i z důvodu ochrany autorských práv.

Páč to už asi před třema týdnama přeonačili na HTML5 :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...