Přejít na obsah

TA 3


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

OT:

Ač nejsem ani z daleka z oboru, dokážu si představit celou řadu důvodů pro různé testy, třeba mě bude zajímat rušení na určitém kmitočtu, pustím nějaký náhodný nebo specifický signál do nějakého modulátoru určitého kanálu... Takových testů jsem během let zachytil celou řadu, třeba z poslední doby, kdy UPC přidává HbbTV signál UPC Expres k řadě dalších stanic, nebo se objeví nový kanál, zrcadlený stávající multiplex a pod... Ač mně to často stojí přemáhání, snažím se na takový test neupozorňovat, abych nebudil zbytečné vášně... V dávné minulosti mě vždy velmi potěšilo (časté) vypadávání šifrování, takže jsem snadno a dlouho neměl potřebu předplatit si DVB-C (Karneval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zarazeni stani TA3 se pry jeste jedna a ja doufam ze se nakonec vrati zpatky do nabicky UPC,

protoze by byla velka skoda aby tu chybel slovensky zpravodajsky kanal, kdyz tu muzou mit kanaly vitnamci a cinani, tak pro ce slovaci, kterych tu zije mnohem vic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

tomus

 

TA3 tu není enem pro Slováky ale aj pro Moraváky. Pro některé Čechy jsou vlastně Moraváci a Slezané v nejlepší jen národnostní menšina České republiky. Tuto hlášku jsem v mediích slyšel vicekrát a je smutné že Moraváci a Slezané jsou v České republice vlastně cizinci a mluví se o nich méně než např. o Cigánech, Vetnamcich a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Onen stream analyzer neznám, uvítal bych alespoň název...

Používám pouze TransEdit, ten v muxu 126 detekuje z celkových jedenácti pouze 6 programů s EPG daty (Schedule) , rezerva mezi nimi není... hmm, nic není dokonalé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...