Přejít na obsah

UPC přidává několik programů :)


Návštěvník c12345

Doporučené příspěvky

Já nejsem naštvaný kvůli tomu asijskému balíčku, ale kvůli tomu, že pořád nechtějí přidat CS programy. Samozřejmě těm, které ten asijský balíček zajímá to přeju, jen je mi líto, že chybí spousta programů v češtině a slovenštině a prostě si myslím, že ty by měly mít v kabelové televizi prioritu.

Ale třeba se dočkám, zrovna před pár dny se mi v noci zdálo, že UPC ty tři CS programy do nabídky zařadila, tak se ten sen třeba splní :D

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Já bych uvítal polský balíček, stačilo by TVP1, 2, INFO a TVP Polonia.Určitě větší přidaná hodnota než balíček Asia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych CS kanály v nabídce taky uvítal, ale od současného programového vedení UPC už nic nečekám.

 

Máme tady asi 25 kanálů co pořád dokola vysílají americké filmy a seriály, ale v nabídce není jediný kanál který by se zaměřoval na asijskou kinematografii, na evropskou z 50.-70. let. a po konci Zone Romantika i na jihoamerickou. To už není jen nekompetence to je přímo neuvěřitelná ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Taky si myslím, že má Sky News větší šanci na zařazení, než TA3. Ledaže by zákazníci na UPC vyvinuli velký nátlak. Dokážu pochopit, proč některým vyřazení TA3 vadí a i mě trochu zamrzelo, ale nemůžu říct, že by mi nějak zásadně chybělo.

 

Ten asijský balíček je zajímavý a myslím si, že je to od UPC chytrý tah. Zvlášť proto, že to pokryje tři země (Vietnam, Čínu, Koreu). Asie nabývá na významu a asiatů bude u nás přibývat. Myslím, že by se to UPC mohlo vrátit.

 

Docela mile mě překvapilo, že tam bude i CCTV9. Myslím, že to je celkem pěkný dokumentární kanál. Ještě víc mě ale potěšilo, že dvě z těch šesti stanic budou i v Komfortu a zrovna CCTV News a KBS World HD. Může to bejt zajímavá alternativa a doplněk. KBS World mi hodne připomíná prezentací Sky.

 

Divím se jinak, že se podařilo UPC přidání těchto stanic tak dobře utajit. Mě to celkem mile překvapilo. Není v tom to, co bych přesně chtěl (radši bych balíček stanic MBC a Zee), ale proč ne. Občas na to mrknu.

 

Mňam TV dám šanci, ale očekávám Šlágr s hrncema. Třeba ale vytře zrak :lol: Škoda, že nebude spíš Food Network.

 

Ke Sportu 1/2 v HD... Řekněme, že se UPC nechce znovu napálit. A já se jim nedivím. Nicméně, tyhle stanice mi připadají serioznější, než byly SSka, tak snad... Věřím tomu, že je to už opravdu otázka jen několika týdnů. Podle mě se objeví 2. dubna společně s Nick Jr. a dalšími stanicemi.

 

A nová rádia potěší. Opět proč ne.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mrgreen: Možná až to zařazení bude blíž a bude 100% jisté. Teď to vypadá celkem slibně, ale říkám... to nezávisí na mě a ani tolik na UPC jako na provozovatelých. Viacom taky sliboval CZ stopu u Nicku HD při spuštění, podobně jako HBO 5.1 u HD stanic, a víme, jak to dopadlo...

 

Ale ano, měl by se zatím 2. dubna objevit Nick Jr. ve formátu 16:9 s CZ zvukem, Nick HD s CZ zvukem a v 16:9 by měla být i SD verze, která mírně obmění vizuál. Plus několik málo dalších stanic. O některých už tu řeč padla. V jakém balíčku bude ten Nick Jr. nevím. Může být s ostatními dětskými stanicemi, což mi přijde pravděpodobnější, ale může být i v Plusu. Je možné, že krátce poté dojde k lokalizaci i Disney Junior, pokud se Nick Jr. uchytí. Disney sice oficiálně tvrdí, že HD feed letos neplánuje, ale nepřekvapilo by mě, kdyby se koncem roku přeci jen objevil. Mělo by letos vzniknout taky několik lokálních verzí již přidaných stanic...

 

A dojde, na 99%, nejspíše trochu dříve, i na ty Sporty v HD...

 

Snad až je UPC za pár týdnů zařadí všichni to ocení a dají UPC se sportem už pokoj :jocolor:

 

Ale věřím, že si pak najdou pro změnu něco jiného - např. boxy Horizon :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...