Přejít na obsah

Nahrávací služba sms.cz


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Jak ... funguje nahrávání pořadů na http://tv.sms.cz/:

Pořady k nahrání vybereš kliknutím na tlačítko pod časem v televizním programu nebo kliknutím na tlačítko Nahrát pořad v detailu televizního pořadu.

Pořady se zařadí na této stránce do bloku Pořady k nahrání.

Můžeš si nastavit, zda chceš nahrát daný pořad nebo i všechny další episody. Nahrávání probíhá u nás na serveru, můžeš tedy vypnout počítač a jít třeba do kina.

Po odvysílání a zpracování (cca 5 minut po skončení pořadu) můžeš pořad přehrát nebo stáhnout.

Rezervovali jsme ti místo na 20 nahraných pořadů, které u nás budou uloženy 1 měsíc.

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Vyzkoušela jsem to, jeden pořad mi to nahrálo, druhý ne... je to v plenkách, Grabuj bylo přehlednější, nahrávalo bez reklam na začátku a na konci...tady je navíc výstup videa ve formátu WebM, takže jsem to musela nechat projet konvertovacím programem, abych si mohla ty reklamy vystříhat... a na email mi nepřišla zpráva, že je pořad nahraný, Jinak jim chválím velmi rozsáhlý TV průvodce... to zas jo.. tak jsem jim dneska psala, kolik by to tak do budoucna mělo stát... uvidíme... jinak včera telefon na UPC, ptala jsem se, zda budou nějak měnit stb příští rok, třeba za nějaké modernější, nevěděla, hmmmm, ale 100 Kč měsíně za tu kupu hnoje, to je moc, brala bych 50 kč, ale 100..no co se dá dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kamelot

Také jsem zkoušel. Zatím se mi podařilo z 10ti pořadů nahrát pouze jeden - Poslušně hlásím - a ten i stáhnout. Docela slušná video kvalita. Soubor bez problémů přehraje třeba POTPlayer možná i KMPlayer. Není nutná konverze. První jmenovaný je dokonalý super přehrávač prakticky všech možných souborů. Zatím jsem nenatrefil na soubor, který by nepřehrál. Oba jmenované přehrávače mají stejného tvůrce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Jo, přehrát to přehraju, ale já chtěla vystříhat to před a za a to mi přes Avidemux nešlo, tak jsem to musela převést na jiný formát a večer jsem koukla a další věci nenahrané, no je to služba na h***o :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kamelot

Hm, teď služba funguje perfektně. Nahrál jsem vše, co jsem si nastavil. Nahrát služba umožní jen ty programy které jsou tzv. základní - programy ČT, NOVY, PRIMY ( včetně COOL a ZOOM ), BARRANDOV. Neumožní nahrání pořadů ze speciál kanálů. Např. History, Discovery, CS Film .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...