Přejít na obsah

wuzit kubuxesudoc pus dulid locohanavol ketej


Slamb

Doporučené příspěvky

Ty kontrolni otazky jsou tam 3 , vcera jsem je vsechny zmenil a je nutne je zadat pri registraci , nebo vlozeni prispevku anonymnim neregistrovanym uzivatelem.

Jen me nejde do hlavy jak to dokazaly dekodovat behem jednoho dne, kdyz predtim tam ty otazky vydrzely snad 2 roky a jsou jen v cestine.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná existuje nějakej seznam profláknutejch otázek, já narazil na jakou barvu má sníh, to mi přijde, že by se mohlo používat na více antispamovejch kontrolách, ale netušim, každopádně sem zaznamenal u nás v kdo je online, že už několik uživatelů s čínskou nebo ruskou ip adresou si registruje novej účet, ale nikdy ho nedoregistruje, takže ten trik s psaním pozpátku asi skutečně funguje :lol: ani v neaktivních účtech v administraci nejsou, takže se přes to nemohli dostat

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen me nejde do hlavy jak to dokazaly dekodovat behem jednoho dne, kdyz predtim tam ty otazky vydrzely snad 2 roky a jsou jen v cestine.

Google Translate? Zkusil bych naformulovat otazky tak, aby si s nimi translate neporadil, treba i s umyslnymi preklepy nebo mezerami uprostred slov, to by ho mohlo zmatnout... My jsme u nas taky meli spammery a nepomohla ani captcha s opisovanim cisla z obrazku. Vypadalo to, ze si spammeri jsou schopni najmout nejakeho Inda nebo cernocha (vetsina spamu sla z africkych IP adres), ktery to rucne prepisuje :) Nejlepsi vtip ale byl, ze spamovali formular, ktery posila maily jen adminovi, takze moc lidi neoslovili :lol:

 

Nebo zkusit novou captchu Googlu? https://developers.google.com/recaptcha/ Ale nevim, jestli jde zakomponovat do phpBB.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nekdo kontroluje rucne, tak se moc neubranim, uvidime, otazky jsem dnes projistotu opet zmenil a zatim je klid, staci kontrolova posledni registrace memberlist.php?mode=&sk=c&sd=d#memberlist

Od vcerejska tam byly asi 4 registrace spambotu, zrejme prorazili jen jednu z otazek jinak by jich bylo registrovanych asi vic.

 

Kazdopadne se to musi rychle vyresit, protoze webhosting Wedos me vcera zablokoval fukci mail() , protoze ti spamboti rozesilali asi velke mnozstvi spamu dal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem vcera menil ty otazky, tak od te doby je zatim klid, je potreba jen na ty spamboty nejak vyzrat,

a take tam zadavat vice otazek, protoze jak prorazi jednu, tak vam behem chvilt zahlti celel forum,

ja tam mel 3 a i to jim stacilo na desitky registraci a stovky prispevku behem par hodin.

A blokovat IP adresy radeji nebudu, nakonec by se mohlo stat ze se tam nedostanou ani cesi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...