Přejít na obsah

Problém s kostičkováním


Návštěvník lokomotiwa

Doporučené příspěvky

taky problém s kostičkováním asi 2 dny .Když jsem přepnul z AXN HD na Spektrum Home kostičkoval obraz .Zlobí to hlavně když přepnu z HD programu na program v SD verzi. Pondělí vypadávala Prima HD kostičky. Televize Panasonic + dekódovací modul 1 rok starý. Lokalita Most.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruseni a spatny kabel bych tipl.

 

jestli to bylo na mě, tak ne, kabelů jsem zkoušel několik včetně toho z druhé TV, kde CT24 jede. Rušení taky ne, jediná nová věc je jeden AC/DC adaptér zapojený za TV a po odpojení se nic nezmění.

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
potvrzuji včera kostičkování a trhání zvuku na Nova Cinema behem Moon Dust a Prima Cool HD, lokalita P4

 

Vcera vecer opet Prima HD, ale i SD verze, obcas takove trhani obrazu (rozpady). Jednou uz nektery programy toto delaly a bylo to na strane kabelovky. Uvidime, pokud se to zhorsi, budu zkusit resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Potvrzuji zasekávání (někdy i kostičkování) a to na více programech (Prima, Nova, Barrandov) se občas objevilo v průběhu dokonce několika předchozích dní. Praha Záběhlice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky problém s kostičkováním asi 2 dny .Když jsem přepnul z AXN HD na Spektrum Home kostičkoval obraz .Zlobí to hlavně když přepnu z HD programu na program v SD verzi. Pondělí vypadávala Prima HD kostičky. Televize Panasonic + dekódovací modul 1 rok starý. Lokalita Most.

 

 

ještě doplním klienti UPC si na Facebooku taky stěžuje na výpadky signálů. Hlavně si stěžují klienti co májí dekódovací modul .Problém je zajímavý mě to dělá nepravidelně .Dělají to hlavně zakódování programy. Obraz při výpadků je zelený a zaseknutý. Nemáte někdo kontakt na TECHNIKA co sem občas chodí mu to nahlásit. Problém určitě nebude kabelem ,když to nedělá každý den. Dekódovací modul mám koupený od UPC je tam červená samolepka.. :thumbdown:

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...