Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

no jo, ale kdo ho vyrábí a jaký má parametry? :lol: hlavně teda ty stahovací kanály, protože pokud jich bude mít taky jenom 8, tak každej, kdo bude chtít časem zrychlit internet na 500 Mb/s, by stejně musel mít v takovym případě samostatně modem s telefonní bránou... takže další výjezdy a výměny :roll:

a taky koukám, že má jenom dvě lanky, takže kdo má 3 nebo 4 zařízení v domácí síti na kabelu, stejně za to bude muset prdnout switch (klasickej wifi modem má 4 standardně)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ex

Tak to mi teda moc cool nepříjde. Já mám za prvé wifi router svůj a nepotřebuju ho mít v obyváku vedle TV (kvůli pokrytí bytu signálem to není pro mě ideální místo), navíc mám teď jedinou krabici od UPC vyvedenu u vchodu do bytu (což je samozřejmě na opačném konci bytu než mám TV) a vedle mám kabel. modem a odtud už jde jen síťový kabel do routeru. Takže by to tedy znamenalo tahat novej kabel přes celej byt a krabici umístit někde v blízkosti TV pokud tedy platí že ten STB má nahradit kab. modem a ten jak mi bylo kdysi řečeno technikem co ten modem zapojoval by neměl být moc daleko od hlavní zásuvky UPC. No uvidíme teoreticky to asi není špatné řešeni (odpadne tím pádem jedno zařízení a tím i jeden poplatek za něj, ale on to asi vyrovná ten za STB Horizon), ale v mém případě to nevidím na ideální řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
To tady s jistotou zatim nikdo nevi, ale ja to vydim tak ze uplne nahradi modem, ma v sobe zabudovany wifi router,

tak k cemu dalsi modem, navic tento STB bude muset byt na antenim vstupu pro modem, jinak by nefungoval.

Další věcí je to, jak už tady kdosi zmínil, že bude sice jen jedno zařízení, ale to když se porouchá, tak ti rázem nepůjde žádná služba - ani televize, ani internet ani telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Hlavně to bude fixovaný jenom na přípojku UPC, což je na dvě věci. A TV mám navíc u UPC přímo, k tomu nepotřebuju žádnej Horizon. Ten bych naopak využil jinde, kde je net od jinýho providera a TV chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...