Přejít na obsah

Označení typu konektoru na zásuvce


xtonda

Doporučené příspěvky

Tak v OBI měli přímo kabel co sem potřeboval, takže redukce nebyla třeba. Na DVB-T sem sice naladil asi pět multiplexů, ale hraje to špatně, některé se trhají něco nehraje vůbec. Je otázka, zda je to nějaký přeslech a zlepšilo by se to, kdybych si nabídku mini nechal aktivovat nebo je v rozvodu něco špatně.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Pokud je to originální kabel zapojen z originální zásuvky přímo do Set-to-boxu tak vidím problém jedině v kabelu už se mi stalo že nově koupený kabel nešel a koskoval se tak si už kabely dělám sám kupovaným už nevěřím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Pokud nemáš zaplacenou Kabelovou televizi pak nějaký ten přeslech chytáš protože technik odpojí druhý konec kabelu v rozvaděči.

Blízko mě je nedaleko vysílač a DVB-T se dá chytnout i na 2 M kabelu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single
nově koupený kabel nešel a koskoval se tak si už kabely dělám sám kupovaným už nevěřím

Mám stejnou zkušenost. Kupuji kabely pro satelit s minimálně dvojitým stinenim a koncovky namontuji podle potřeby. Dobré kabely jsou Belden, Cavel apod. Nabehnul jsem si např. s BEN electronics, přes ten mi to nehrálo skoro vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent
nově koupený kabel nešel a koskoval se tak si už kabely dělám sám kupovaným už nevěřím

Mám stejnou zkušenost. Kupuji kabely pro satelit s minimálně dvojitým stinenim a koncovky namontuji podle potřeby. Dobré kabely jsou Belden, Cavel apod. Nabehnul jsem si např. s BEN electronics, přes ten mi to nehrálo skoro vůbec.

 

Já taky používám Belden a konektory Cabelcon a PPC tj. Stejné požívá UPC ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

Pokud má kabel zapojen do UPC zásuvky a nemá od nich zaplacenou službu doporučil bych nejprve zkusit DVB-T anténu protože UPC odpojí fyzicky tvůj kabel když nemáš od nich žádné služby a až potom když by to nepomohlo zkusit aktivní zesilovač ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...