Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Jenomže v tý smlouvě nebo obchodních podmínkách máš taky napsaný, že provider může měnit programovou nabídku, takže nenaděláš nic a když si půjdeš stěžovat, tak se akorát ztrapníš, že neznáš ani to, cos sám podepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
JSME V ČESKU

Nejsme na Slovensku ale v Česku proto CHCI NOVU SPORT a ostatní v HD kvalitě co si platím a né Slovák Sport.Zajímá mně Česká liga,F1 A MOTO GP.

Nechci slyšet že jednání pokračují chci jasnou odpověď od kdy bude obnoveno vysílání stanic NOVA A OSTATNÍ V HD.

Jinak ukončím smlouvu což doporučuji i ostatním a budeme jednat s RADOU PRO ROZHLASOVÉ A TELAVIZNÍ VYSÍLÁNÍ.

Děkuji Standa

 

skylink + konvertor na hotbird kde je třeba supertennisHD FTA vyřešil můj problém

mám WTA i ATP v max kvalitě

 

fcuk UPC

ten pocit když s nima končíš - k nezaplacení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Nova přišla o formuli 1

 

viac na:

http://www.digizone.cz/clanky/formuli-1-budou-vysilat-od-pristiho-roku-sport-1-a-sport-2-exkluzivitu-maji-na-tri-roky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko můžou udržet zájem o Nova Sport s tím co jim zbylo. Z toho mě vychází jen to, že Nova už s NS do budoucna nepočítá a až ji vyprší i práva na NHL a Moto GP tak zavře krám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry

Na Sport1 a Sport2 se tak přesouvá další atraktivní obsah: v současné nabídce má již např. práva na fotbalovou kvalifikaci na ME 2016 a MS 2018, španělskou fotbalovou La Ligu či Kontinentální hokejovou ligu. Z formule 1 plánuje vysílat živě všechny závody i kvalifikace a na obrazovkách by rovněž měly dostat prostor doprovodné série GP2 a GP3. Součástí licence jsou i práva na 19dílný britský dokument Legendy formule 1, který představuje nejvýznamnější osobnosti prestižního seriálu.....Složení vysílacího týmu, ani jména komentátorů zatím oznámena nebyla, vedení televize ale slibuje vysoký standard. „Náš produkční tým připravuje pro fanoušky opravdu nezapomenutelný divácký zážitek. Kromě přímých přenosů v HD kvalitě nabídneme také přehled těch nejzajímavějších momentů z daného závodu, exkluzivní pohled do boxů a živé vstupy komentátorů přímo z dějiště závodu," dodal Chlanda.

 

Snad místo trapných Slovak Sport 1+2 HD dají Sport 1+2 v HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"9. června 2014

Ohledně zařazení programu Sport 2 HD jednáme již delší dobu. Bohužel v tuto chvíli k této věci nemáme žádné nové informace. Věřím ale, že jednání dopadnou dobře a že budeme moci v dohledné době tento program nabídnout našim klientům.

Honza B, UPC Facebook tým

19. června 2014

O zařazení programu Sport 2 HD, již jsme několikrát informovali, že máme zájem.

Péťa, UPC Facebook tým

25. června 2014

Program Sport2 HD v nejbližší době nezařadíme

Katka, UPC Facebook tým

6. srpna 2014

tento program (Sport 2 HD) zatím v plánu nemáme.

Jirka, UPC Facebook tým"

11. 09. 2014 - 13:07

zařazení Sport2 v HD máme v plánu a jednáme s provozovatelem. Kdy by došlo k případnému zařazení a zda nahradí Slovak Sport 1 HD to nelze nyní říci. O případných nastalých změnách budeme jistě informovat.

Péťa, UPC Facebook tým

Odpověď29. 09. 2014 - 14:24

Každopádně o Sport2 HD máme zájem. Je to otázka jednání. Bližší informace aktuálně nemám k dispozici.

Veronika, UPC Facebook tým

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže v tý smlouvě nebo obchodních podmínkách máš taky napsaný, že provider může měnit programovou nabídku, takže nenaděláš nic a když si půjdeš stěžovat, tak se akorát ztrapníš, že neznáš ani to, cos sám podepsal.

Takže ty chytrej.

Smlouvu mam ukončeneu k 13. Listopadu .

Jako omluvu jsem dostal 2 měsíce programi HBO.

Nabidka bila i snížení ceny ale nechci.Mám lepší a vše v HD.

Takže nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...