Přejít na obsah

Zkušenosti s odhlašováním Kompletu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ahoj, nedávno mi nad neustále se zhoršující technickou ale zejména obsahovou kvalitou programové nabídky ruply nervy a Karneval jsem odhlásil. Protože se blíží zdražení nabídky-nenabídky Mini, budou se získané zkušenosti hodit více lidem:

 

1) Odhlašujte na konci měsíce, výpovědní lhůta je měsíční, ovšem běží od prvního, takže když podáte výpověď začátkem měsíce, bude dvouměsíční.

 

2) Pro odhlášení raději nepoužívejte webový formulář. Dva dny mi na výpověď neodpověděli, tak jsem ji pro jistotu poslal faxem. Asi patnáct minut nato zareagovali na onu dva dny starou žádost, a potvrdili ji. Mám silné podezření že kdybych neměl v ruce výpis z faxu, tak by tvrdili že jim z webu nic nedošlo, a výpovědní lhůta by se protáhla o další měsíc. Takže raději buď osobně nebo faxem.

 

3) Během výpovědního období začaly chodit nabídky na slevu z měsíčního poplatku, když výpověď vezmu zpět. Nejprve dopisem o 100,- poté volal obchodník na mobil a nabízel slevu 200,- Moc nechápu proč tvrdili že sleva je jen na 6 měsíců, musí jim být jasné že pokud někdo dá výpověď teď, dá ji za stejných podmínek i později, takže prakticky jde o trvalou slevu.

 

4) Zrušení je zdarma. Původně jsem uvažoval o přechodu na Mini, ale nepochopitelně za to chtěli poplatek 200,- tak jsem to raději úplně odhlásil.

 

To handlování o cenu mě dosti překvapilo. Nemám nic proti individuálním cenám, ovšem Karneval by to svým zákazníkům neměl zamlčovat a tvářit se že má jednotné ceny. Snad to tento post napraví. Děkuji za pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má od konce srpna akční nabídku . Měl jsem MINI + T1000 ( za částku asi 950,- Kč ) a za příplatek 50,- Kč mám KOMPLET +T2000. ( dohromady necelá 1000 ,- Kč )

 

Tato nabídka platí do 31.01.2006. A já se ptám.

 

Kdy mám provést přechod - odhlášení, když se chci vrátir na původní odběry.

V listopadu, prosinci nebo bude někdy na konci ledna ( aby to jen stihli ) ??

Někdo tu už v nějaké diskuzi psal, že stačí týden před koncem ledna, ale podle řádu 1 měsíc + zbytek měsíce by to možná už mělo bý tento listopad.

 

Provádět to budu samozřejmě pomocí emailu.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má od konce srpna akční nabídku . Měl jsem MINI + T1000 ( za částku asi 950,- Kč ) a za příplatek 50,- Kč mám KOMPLET +T2000. ( dohromady necelá 1000 ,- Kč )

 

Tato nabídka platí do 31.01.2006. A já se ptám.

 

Kdy mám provést přechod - odhlášení, když se chci vrátir na původní odběry.

V listopadu, prosinci nebo bude někdy na konci ledna ( aby to jen stihli ) ??

Někdo tu už v nějaké diskuzi psal, že stačí týden před koncem ledna, ale podle řádu 1 měsíc + zbytek měsíce by to možná už mělo bý tento listopad.

 

Provádět to budu samozřejmě pomocí emailu.

 

Mam stejnou nabidku a uvazuji ze koncem prosince by to mohlo stacit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirage7

Ja se na tu vypovedni dobu schvalne ptal na infolince a bylo mi receno, ze staci vypovedet T2000 v pulce ledna (na akcni nabidky se nevztahuje vypovedni lhuta 1 mesic).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Worm

Nechci zakládat nové téma, tak to plácnu sem. Kam a jak poslat žádost o změnu tarifu (kabelovky, ne internetu)? Zkoušel jsem ten formulář na hlavní straně Karnevalu, ale nikdo se neozval (ne že by mě to překvapilo). :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...