Přejít na obsah

digitální televize Mini


Návštěvník bufalobil

Doporučené příspěvky

Návštěvník bufalobil

V čem je háček? UPC mě mě jednou za čas otravuje s nabídkou na televizi mini za 28 kč. Ať koukám jak koukám tak mě tyhle programy běhají zadara. Proč bych jim to měl platit? Nevidím nic navíc :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to jednoduché. Ne každý bydlí v místě kde je dobrý dvb-t signál a nedochází ke kostičkování obrazu. Pro takové lidi je kabel jako dar z nebes a 28 Kč cena zanedbatelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník ski1961

V nabídce Digi-mini mají na jejich webu totální zmatek v programech. V seznamu programů tam mají všechny HD verze od Novy a Primy ( kromě Nova sport ), ale na jiném místě mají zase, že je tam jen 6 HD programů. Kdo se na to podívá poprvé, tak v tom má asi pěknej hokej, kterých to vlastně těch 6 HD programů je, když v seznamu programů je jich 11 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Mají to dost nepřehledně, musí se v tom hledat - jak ve standardním rozlišení, tak v HD kvalitě (v nabídce Digi Mini pouze v SD).

 

 

Takže Nova HD v digi mini již nebude ? vždyt tam přece do zrušení byla ne ? mám v tom totální hokej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Cituji z článku : "Ve standardní programové nabídce se také ve všech tarifech objeví programy Nova, FANDA a Nova Cinema ve vysokém rozlišení."

 

Já si tedy vysvětluji tuhle větu tak, že i v digi -mini by měly být všechny tři programy od Novy v HD, ne jen Nova HD jako předtím. Chápu to správně ? Je tady někdo s touto digi-mini nabídkou, kdo by to mohl otestovat, zdali tomu tak je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to zkrátka jen těm co mají CA modul - tedy NOVA HD i když před tím k dekódování potřeba nebyl, protože kanál byl bez ověření - omezení, nebo jak to nazvat. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...