Přejít na obsah

Změna IP adresy


Návštěvník Joecz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Praha2

Takže se jinými slovy musím dostat do nastavení UPC modemu? TO pokud vím ani snad nejde. Zapojení napřímo IP změní, bohužel se to ale hned po zapojení zpět změní zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jěště jsem tu nikde nečetl, jak má nastavený modem. Jen aby náhodou neměl "dva" routery za sebou.

Pokud má modem v bridge módu, stačí místo jeho routeru přímo zapojit PC a určitě dostane novou IP. Pokud je modem v normálním nastavení nic se mu nezmění.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Praha2

Jak mám nastavený modem netuším, jelikož se do něj nedostanu. Ke změně při přepnutí na kabel napřímo skutečně dojde, bohužel při změně.

 

Aktuálně se bohužel nedostanu ani do routeru. Dostal jsem domu od zaměstnavatele používaný kancelářský Linksys by Cisco Wireless-N. Home . Bohužel se nemohu dostat do nastavení ani přes klasiku 192.168.1.1 což se mi ukazuje i jako fyzická adresa přes ipconfig/all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten router se jistě dá resetnout nějakým tlačítkem do továrního nastavení a pak se do správy dostaneš normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mám nastavený modem netuším, jelikož se do něj nedostanu. Ke změně při přepnutí na kabel napřímo skutečně dojde, bohužel při změně.

 

Aktuálně se bohužel nedostanu ani do routeru. Dostal jsem domu od zaměstnavatele používaný kancelářský Linksys by Cisco Wireless-N. Home . Bohužel se nemohu dostat do nastavení ani přes klasiku 192.168.1.1 což se mi ukazuje i jako fyzická adresa přes ipconfig/all

 

všechno se dá zresetovat. Jak modem UPC, tak router. Pak se do nich dostaneš. jen záleží, jestli nemáš v routeru nějaké "firemní" nastavení k něčemu, co bys neuměl nakonfigurovat.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník YABAKA

Při běžným provozu víc veřejných IP nevyužiješ, lepší je mít síť za vlastním routerem a mít přehled o všech zařízeních v takový jedný síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...