Přejít na obsah

Zhoršená konektivita


Návštěvník Bucky Kid

Doporučené příspěvky

Když se podíváte na ty tracerty, přesně vidíte, kdo vás nepustí dál. UPC to není. Je možné, že tam někdo dělal bordel a tak zablokovaly nějaké rozsahy IP adres. A také jako provozovatel serveru mohu vypnout službu ping a nikdo se na něj "nepinkne"

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, taktez mam problem s pripojenim se na nektere stranky prikladem je nasledujici Ubisoft a Mega, at pouziji Internet Explorer, Chrome nebo Firefox vysledek je vsude stejny (chyba pri nacitani stranky). Tez jsem vyzkousel vse jiz nadmnou napsane pro opravu a nic nepomohlo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Když se dívám na ostatní screeny všechno končí na *.edge1.NewYork2.Level3.net takže nejspíš někdo někde blokuje část uživatelů UPC, asi rozsah adres jak psal Marek26.

Otázkou je co se s tím dá dělat jestli problém je mimo dosah UPC. S použitím proxy se sice na ty stránky dostanu ale blokují mě zase jinde takže proxy nepřipadá v úvahu. Nedá se například použít jiný server pro routing nebo nějak ten uzel co mě nepustí dál vyloučit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lubomir
Když se podíváte na ty tracerty, přesně vidíte, kdo vás nepustí dál. UPC to není. Je možné, že tam někdo dělal bordel a tak zablokovaly nějaké rozsahy IP adres. A také jako provozovatel serveru mohu vypnout službu ping a nikdo se na něj "nepinkne"

 

Takže teoreticky změna IP adresy by pomohla, pokud bych znal rozsah zablokovaných IP adres, pokud se nemýlím.

 

Je pravdou, že dříve jsem míval IP adresu začínající 91.....nyní mám 94.112.76.139 a je problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Adresu začínající na 94.112.76 nemám, mám na třetím místě 85. Blokují tedy celou masku 94.112.*.* nebo rozsah? Tohle se změnou MAC adresy určitě změnit nedá, UPC zase přidělí nějakou adresu z rozsahu 94.112.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lubomir

Tak právě jsem mluvil s UPC, vypadá to, že tento rozsah je na black listu. Bylo mi slíbeno, že celou věc předá technikům, kteří se pokusí zjistit, co se s tím dá dělat a budou mne kontaktovat, bohužel až tak v průběhu týdne.

 

Změna IP adresy na pevnou, který by měla jinou masku by to sice vyřešila, ale tak 200 Kč měsíčně, abych měl přístup na celej net, což bych měl mít i tak opravdu se mi nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lubomir

Dodatek.

 

Takže jsem ještě trochu pátral a vzhledem k tomu, že má IP adresa je vedena na blacklistech kupříkladu spamhouse případně apews, vypadá to, že od někoho šlo spousta nevyžádaného spamu. A domnívám se, že zde je jádro problému.

 

Při pokusu o připojení na určité stránky to prochází filtrací těchto společností, které dané rozsahy adres nepustí prostě dál.

 

Ze zvědavosti by mne zajímalo, kdo má přístup na ubi.com jaký výsledek bude mít po zadání své IP adresy zde:

 

http://whatismyipaddress.com/blacklist-check

 

Mně to zobrazuje blokování u následujících:

 

pbl.spamhaus.org

l2.apews.org

zen.spamhaus.org

dyn.shlink.org

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Měl jsem totéž, apews.org je bezvýznamný, u tří zbývajících se mi podařilo smazat ze seznamu ale nic se nemění. Asi bude nutnej zásah UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...