Přejít na obsah

Zmena na novy tarif a vernosti sleva


Návštěvník TSY

Doporučené příspěvky

Návštěvník palox

Mě skončila roční sleva a najednou po mě chtěli za digital starter se sportama + fiber power 780,- kč tak jsem tuto službu zrušil a objednal novou Kombi klasik 40+ 1balíček zdarma +internet 40/4 za dle jejich cenníku 499,- a přišla mi faktura na 399 kč a to v tom není žádná sleva :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz pominu tu chybu s cenou, tak balicek Kombi Klasik 5+ je podle ceniku pro vsechny uzivatele,

cena ale bude 299 Kc + pripadna mecisni zaloha za modem a STB a pokud budes sluzby snizovat ,tak i poplatek za snizeni sluzby.

 

jina vec je pak balicek se stejnym nazvem, ale s internetem 5+5 Mbit, ktery na webu stabilniinternet.cz, na ten ma opravdu narok jen novy uzivatel.

 

Tak ano, v UPC operátor zaměnil ty balíčky (cenu jsem počítal včetně modemu). Takže mi to slíbili změnit na Kombi Klasik 5+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox
Ono spis zalezi jaka faktura bude chodit priste, ted to mohl abyt nejaka pomerna castka jen za cast mesice.

 

aha,máš pravdu,nebylo to za celý měsíc,ale i těch 499,- jako nový zákazník je mnohem lepší než jako dlouholetý za 780,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz pominu tu chybu s cenou, tak balicek Kombi Klasik 5+ je podle ceniku pro vsechny uzivatele,

cena ale bude 299 Kc + pripadna mecisni zaloha za modem a STB a pokud budes sluzby snizovat ,tak i poplatek za snizeni sluzby.

 

jina vec je pak balicek se stejnym nazvem, ale s internetem 5+5 Mbit, ktery na webu stabilniinternet.cz, na ten ma opravdu narok jen novy uzivatel.

 

Mám Netbox, ale ten zdražil o 50% tak uvažuju o přejítí na UPC 5+5.

 

-nevíte jestli je to agregovaná rychlost, nebo je to stabilně těch 10 Mbit?

-je tam garance ceny na nějakou dobu (u Netboxu to byly 2 roky) nebo mi to po pár měsících můžou zdražit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb:

 

Dík za odpověď. Já jen že jsem na jakémsi fóru četl, že UPC většinou jede za zlomek deklarované maximální rychlosti protože je to sdílené připojení. Takže to není pravda? A ještě je v podmínkách tarifu 5+5 napsané, že jede rychlostí 10Mbit. To "až" mě tam zaráží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krpec

nikde v aktuálním ceníku nevidím tarif 5+5. Všude je jen 5 nebo pak až 40. Bude mi končit retence a pokud mi ji neprodlouží, tak bych o tomto tarifu taky uvažoval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...