Přejít na obsah

Zmena na novy tarif a vernosti sleva


Návštěvník TSY

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
No kdyz pominu tu chybu s cenou, tak balicek Kombi Klasik 5+ je podle ceniku pro vsechny uzivatele,

cena ale bude 299 Kc + pripadna mecisni zaloha za modem a STB a pokud budes sluzby snizovat ,tak i poplatek za snizeni sluzby.

 

jina vec je pak balicek se stejnym nazvem, ale s internetem 5+5 Mbit, ktery na webu stabilniinternet.cz, na ten ma opravdu narok jen novy uzivatel.

 

Mám Netbox, ale ten zdražil o 50% tak uvažuju o přejítí na UPC 5+5.

 

-nevíte jestli je to agregovaná rychlost, nebo je to stabilně těch 10 Mbit?

-je tam garance ceny na nějakou dobu (u Netboxu to byly 2 roky) nebo mi to po pár měsících můžou zdražit?

U Netboxu můžeš dát výpověď a ihned uzavřít novou smlouvu se závazkem na rok, resp. 2 roky a budeš mít opět zvýhodněnou cenu (např. za 299Kč měsíčně rychlost 30/15, od 23 do 9 hodin pak 100/100). Ale už při podání výpovědi tě bude nejspíš Netbox kontaktovat a nabídne ti onu výhodnější cenu sám.

Upraveno uživatelem lejno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Einc:

Právě že ten výhodný tarif 30/15 za 300,- na 2 roky ti šmejdi z Netboxu zrušili a místo toho zavedli 50 Mbit za 450,-. A to jejich "zvýhodnění" je za 350,- na půl roku, ale smlouvu musím podepsat na dva roky. Takže půl roku budu platit 350 a zbylý rok a půl budu vázán platit 450,-

 

Upřímě řečeno, mě bohatě stačí ten 12/6 co mám teď. Většina serverů stejně neumožní stahovat víc jak 300kB/s. Jaké je dostačující rychlost podle vás?

 

to Krpec:

5+5 za 200,- je jen pro nové zákazníky. To je takový český folklór. Kašleme na věrné, pravidelně platící zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
to Einc:

Právě že ten výhodný tarif 30/15 za 300,- na 2 roky ti šmejdi z Netboxu zrušili a místo toho zavedli 50 Mbit za 450,-. A to jejich "zvýhodnění" je za 350,- na půl roku, ale smlouvu musím podepsat na dva roky. Takže půl roku budu platit 350 a zbylý rok a půl budu vázán platit 450,-

 

Upřímě řečeno, mě bohatě stačí ten 12/6 co mám teď. Většina serverů stejně neumožní stahovat víc jak 300kB/s. Jaké je dostačující rychlost podle vás?

 

to Krpec:

5+5 za 200,- je jen pro nové zákazníky. To je takový český folklór. Kašleme na věrné, pravidelně platící zákazníky.

Máš pravdu a já se tímto omlouvám za mylnou informaci. Opravdu to tak vypadá, že managementu Netboxu spadlo na hlavu nějaké hodně těžké závaží, protože vymyslet tarify, které aktuálně platí od října, to normální člověk nemůže myslet ani z legrace, natož vážně (rychlost netu v tarifech je brána jako součet up+down, takže jejich 50Mbps je ve skutečnosti 25/25 nebo 40/10 nebo 10/40 atd.) :puker::puker::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom psali na živě, to je nehorázná chlívárna :lol: místo aby zrychlili, tak ze současnýho 100/100 udělali 75/75 (případně 100/50 nebo 50/100) a řikají tomu 150 :lol: prasata, no... ale co čekat od firmy, která zkoušela nabízet 250/250 za 2500 :thumbdown: aspoň že v balíčku s televizí (zatim :?: ) nechali 100/100 :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

A to jsem chtěl Netbox pochválit, protože v tarifu 30/15 běhá net běžně kolem 50/25Mbps (obr. 1) a mezi 23-9 hod. to pak atakuje 90Mbps (obr. 2). Naštěstí to mám až za 23 měsíců, takže teď ten jejich ojeb řešit nemusím, ale s takovou bych se na ně zvysoka vys*al a šel radši k UPC.

5954afc407900_obr.2.png.3abe21b6c6e5aa0ac4444b864bd22a50.png

5954afc4181a1_obr.1.png.f1bf5d7dbf2cc7603d4fa0a6c72141e7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Zdravím, plánuje UPC navyšovat rychlost u nejnižšího internetu?

 

Aktuálně máme: UPC Starter balíček tématický film set top box + Telefon 100 + Internet 5/512 + wifi modem = necelých 600,-Kč měsíčně.

 

Koukal jsem na tuto variantu: Kombi Klasik 5+ a Telefon 100 (Internet 5M + DTV Klasik + EBT /to bych vzal ten filnový, co máme nyní/ + Telefon 100) za 349,-Kč/měsíčně + pronájem zařízení, což by byl wifi modem za 70,-Kč + set top box 50,-Kč, což jsem se dostal na cenu 469,-Kč a níž mi nic nevychází.

 

Dotaz: Jakmile si pořídíme jinou TV (zatím ta naše funguje OK), která bude mít zabudovaný set top box, tak to pro mě znamená, že ten původní, co máme od UPC mohu vrátit a částka 50,-Kč se již nebude účtovat nebo je nutný "na doživotí platit poplatek za set top box" - máme v něm jakousi kartu od UPC, předpokládám, tu digitální, ale, jak jsem ji vyndal, tak TV jede normálně, jakoby tam byla.

 

Nebo Vás napadá jiná varianta? Moc nechci vy*rožovat s odchodem, aby nás nepustili a já nemám ke komu jít. PODA je drahá a jinou firmu v domě nemáme. Maximálně ještě O2, ale to je taky o ničem.

 

Internet mi vyhovuje, max. ještě by byl dobrý 10M, ale ten nemají v nabídce, 40M je už moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Úplně ten nejnižší tarif je k mání 10/1 a v balíku s TV je to takto: http://www.stabilniinternet.cz/kombinac ... dtvklasik/ Telefon tam sice není, ale jestli je to nutnost, tak k tomu ti jistě ten tarif 100 rádi dají. Pronájem zařízení můžeš zrušit, stačí si koupit WiFi modem svůj. A jestli budeš mít televizor s kabelovým DVB-C tunerem, tak si od UPC dokoupíš přístupovej modul, kartu ti dají oni, a taktéž nemusíš platit ten pronájem. Celý je to pochopitelně podmíněný tím, že budeš nový klient, takže dej výpověď ze stávajícího a vzápětí to uzavři na jinýho člena domácnosti a už seš novej klient :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Odkupy jsou mi známy, ale vzhledem k tomu, že set top box máme několik let (a počítáme, že letos by se nová kupovala) a wifi modem není nejnovější typ, tak bych teď se mi to pěkně prodražilo. Nevýhodou je, že wifi modem MUSÍ být jejich a nemůže být jiný. Telefon je nutnost, jelikož jej používají rodiče a k němu, je nutný modem (takže ten se bude platit nafurt, dokud se bude u UPC) a navíc 70,-Kč za 100 minut to je bomba. Nepřevolávají. :D

 

Neberou nového klienta - jiné odběrné místo, respektiva jiná UPC zásuvka? Neboť bydlíme ještě společně. Jinak to je dobrý tip, skouknu ten odkaz. Díky za něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...