Přejít na obsah

přesah obrazu


Návštěvník chromosome

Doporučené příspěvky

Návštěvník chromosome

používám klasicke pripojeni prostrednictvim UPC

jednotka "UPC MediaBox HD Digital Video Recorder" a TV SAMSUNG LE40A559

problem - vysíláný obraz je větší než muj monitor, takže jsou kraje očesané (zprava i zleva)

Pravdepodobne to bude u vsech vysílaných programu, nejvíce patrné na Logu vysílané tv stanice kdy ho vidím pouze půlku.

např. Fotbalovou časomíru také.

Zkoušel jsem to vyhledat v nastavení TV přijimače ale bez úspěchu ...

Umíte poradit jak na to. Možná bych uvítal i odborníka kdo mi to udělá jako zakázku (v Praze 6).

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V UPC Media Box HD Digital Video Rekordér bude nastavení něco ve smyslu formát obrazu 16:9 , 4:3 atd. To samé v menu TV .Nejspíš to máš rozhozené. Jak vidím TV máš širokoúhlou tedy 16:9 tak se podívej do menu UPC přístroje a vyzkoušej změnit nastavení obrazu. Nevím ale jaký kabel používáš na propojení (snad ne skart). Pokud HDMI tak jedině v nastavení v menu HD Digital Video Recorder (Kaon KCF-B4003HCO).

  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Bravie je položka v menu rozsah zobrazení. Taky jsem zjistil, že někdy je část obrazu mimo obrazovku, tady jsem změnil nastavení. Nejspíš je to tak proto, že když se vysílá SD v rozlišení 704x576 (celé rozlišení SD je 720x576), tak aby nebyly vidět černé okraje na levé a pravé straně obrazu a obraz byl až do krajů zobrazovače. Mě ty pruhy nevadí, tak tohle jsem vypnul. Pozoroval jsem, že obraz je "vytažený" i u HD vysílání. Např. při Událostech na ČT1 HD. Když to mám vypnuté, tak občas je vysílán příspěvek, který má i tady černé okraje. Při původním nastavení ty černé okraje nebyly vidět. V návodu k TV je psáno, že při jednom nastavení by se to mělo přepínat automaticky, ale to se mi nějak nezdálo, že by to fungovalo.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...