Přejít na obsah

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol
Hmmm... a upload? Zůstane stejný, nebo se bude taky navyšovat?

 

No, zajímavé taky bude, co to udělá s cenou. Pokud budou zdražovat, tak dle mého spláčou nad výdělkem, neboť dnešní rychlosti většíně uživatelů bohatě postačují.

 

Přesně tak, k čemu mi je 240 Mbit/s? Rychlost, jaká se obvykle nabízí ze stahování stránek zadarmo, je podstatně nižší,, takže je zbytečné si download přeplácet. Něco jiného je upload, tady máme daleko nížší rychlost, než by jsem opravdu využili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

To je pravda, ale podivejte se na cenovej rozdil mezi nejpomalejsim a nejrychlejsim tarifem UPC (40 vs 240Mb). Dela pitomy 3 stovky (300,- vs 600,-). To je uplnej pakatel. Neni co resit.

Ta rychlost je ale skvele vyuzitelna pokud mate doma vic pripojenych zarizeni. U me kdyz se to sejde, tak je napichnuto 1xPC, 1x PS3 a 5x NTB. A kazdej ma pro sebe peknych 40Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník KUFI

Konecne jsem narazil na prvni server, ze kteryho mi to stahuje plnou rychlosti (30MB/s). Stahovani Diablo 3 klienta ze severu Blizzardu, 8GB klient byl stazenej do 5ti minut.

 

battlenetrychlost2vwsr6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Kufi, stale viac a viac mam pocit, ze zrychlovanim internetu zo strany zakaznika ma cim dalej tym viac problem poskytovatel sluzieb . Ja mam Fiber Power 50 a vytiahnut plnu rychlost je problem, ja to vidim len na prepracovany marketing, komu je na co taka rychlost stahovania? Peniaze do kanala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník fortik

30MB/s jede víc služeb - nejenom battlenet ale i steam a origin od EA. Privátní torrenty 25-28MB/s tam už při tolika spojeních a zápisech na disk dostává naprdel i pevný disk. Dnes není při dobré orientaci na služby v internetu problém využít i těch 400Mbit které jsou u UPC maximum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
Kufi, stale viac a viac mam pocit, ze zrychlovanim internetu zo strany zakaznika ma cim dalej tym viac problem poskytovatel sluzieb . Ja mam Fiber Power 50 a vytiahnut plnu rychlost je problem, ja to vidim len na prepracovany marketing, komu je na co taka rychlost stahovania? Peniaze do kanala.

 

Buďme rádi za ty rychlosti :D Využít se dá, stačí aby někdo v obyváku sledoval pravidelně na smart tv on-line nějaký HD film, druhej vedle v pokoji pravidelně chodill na webku jak jinak než v HD kvalitě, do toho všichni v domě si pouští on-line videa, on-line hudbu, běží komunikace a ten třetí stabilně něco stahuje a hned máš domácnost, která využije i takhle vysoké rychlosti aniž by ty rychlosti měly jen komereční účel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se zase nudíte, tak řešíte kraviny... 250 Mb/s je sice fajn, ale pořád slabota... a je úplně jedno, jestli to právě dneska zvládá pět serverů ze sta nebo žádnej, ale čim rychlejší net, tim líp... je to pokrok a ten se nesmí brzdit, pokud borci od serverů, páteřních sítí a různejch cloudovejch služeb nejsou schopný uživateli takovou rychlost aktuálně dodat, je nejvyšší čas, aby pochopili, že by s tim měli něco dělat, a to s nějakou utahanou sto dvácou nebo čtyřicítkou pochopěj jenom dost těžko :cool:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladaron

Já mám internet 5 Mb download a 1Mb upload, a úplně mi to stačí.Stáhnu si cokoliv, i třeba DVD 9Mb,

torrenty mi chodí bez problému cokoliv, internetové televize taky, i s nejvyšším HD rozlišením 720 pikslů.

Oni totiž skoro všechny servery, co jsou na internetu , stejně větší rychlost než 5Mb nepouštějí, protože jsou

přetížený, takže platit vyší rychlost připojení je naprostá blbost a vyhazování peněz.

Upraveno uživatelem vladaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...