Přejít na obsah

internet a TV v pronájmu


Návštěvník Pavla Horáková

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pavla Horáková

Dobrý den, pořizuji si pronájem bytu. Majitel má přípojku na zdi na UPC. Chci TV a internet. Když uzavřu smlouvu s nějakým OZ, předpokládám, že minimální doba smlouvy je rok. Co když nastane situace, že z bytu budu odcházet za půl roku pryč a už UPC nebudu chtít mít, i když na nové adrese bude jeho možnost? Byt bude psaný na majitele, UPC má být napsané na mě.

Jak se toto řeší? Ještě jsem UPC neměla.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že když nevyužiješ tu akci na sníženou cenu, tak to se závazkem mít nemusíš, každopádně tohle ti nejlíp řekne někdo přímo z UPC. Při stěhování to včas prostě podle výpovědní lhůty prostě zrušíš.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Dobrý den, pořizuji si pronájem bytu. Majitel má přípojku na zdi na UPC. Chci TV a internet. Když uzavřu smlouvu s nějakým OZ, předpokládám, že minimální doba smlouvy je rok. Co když nastane situace, že z bytu budu odcházet za půl roku pryč a už UPC nebudu chtít mít, i když na nové adrese bude jeho možnost? Byt bude psaný na majitele, UPC má být napsané na mě.

Jak se toto řeší? Ještě jsem UPC neměla.

Děkuji.

Pokud si UPC nepřestěhuješ na novou adresu, tak holt doplatíš ty zbývající měsíce do toho roku. Na tom není nic složitého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník konvec

V případě ukončení smlouvy v "úvazku" je pouze doúčtován rozdíl plné ceny pripojovacího poplatku a slevy z připojovacího poplatku pro nového klienta.

 

Tedy 1008,33 Kč - 100 Kč

 

Za nedodržení minimalní doby užívání zaplatíte 908,33 Kč

 

Není požadováno doplacení měsíčních plateb do konce úvazku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...