Přejít na obsah

Narozeniny


Návštěvník káda karel

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Díky za odvahu se zeptat. Já jsem tomu také nerozuměl a zatím mi to nikdo nevysvětlil.

Ani netuším, že by Tomus rozesílal nějaké dárečky.

UPC údajně (píše se v jiném vláknu) poskytovala snad Filmbox nebo nějaký jiný balíček na měsíc zdarma.

Nemohu potvrdit, protože já jsem nedostal nic. :cry:

Neboj nebrečím, od UPC už dávno zas tolik nečekám . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No loni v dubnu tady na fóru umístil Tomus ikonku dortu s poznámkou, že má fórum 6 let. Tak jsem tedy tomuto fóru popřál k narozeninám. :-)

Shodou náhod pak později UPC opravdu některým uživatelům (nevím, jaké jsou kritéria výběru), když měli narozeniny, poskytlo na měsíc nějaké tv balíčky zdarma, zpravidla Filmbox. A tito uživatelé si zřejmě přečetli jen název vlákna "Narozeniny" a začali UPC děkovat, i když se teda původně přálo někomu úplně jinému. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No loni v dubnu tady na fóru umístil Tomus ikonku dortu s poznámkou, že má fórum 6 let. Tak jsem tedy tomuto fóru popřál k narozeninám. :-)

Shodou náhod pak později UPC opravdu některým uživatelům (nevím, jaké jsou kritéria výběru), když měli narozeniny, poskytlo na měsíc nějaké tv balíčky zdarma, zpravidla Filmbox. A tito uživatelé si zřejmě přečetli jen název vlákna "Narozeniny" a začali UPC děkovat, i když se teda původně přálo někomu úplně jinému. :-)

Je to tak, jen s tim rozdilem ze letos v dubnu uz budou osmé narozeniny fora :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jaku

Valtře, proč to sem píšeš?

UPCzone není UPC. A UPCzone ti přece ani k narozeninám nepřálo, ani ti nedalo Filmbox.

Aha. Ty mě prostě jen chceš naštvat, že mě k narozeninám UPC nepopřálo a Filmbox mi nedali?

Smůla, od těch ... (firmy UPC) už moc nečekám. Občas mě potěší některý zaměstnanec, ale to je vedlejší.

Filmbox si už léta platím sám, takže mi asi nemají do dát. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak honem rychle než se to tu zamkne :

Jen tak nesměle, bych se chtěl připomenout, no, nemusí to být, ale kdyby přeci... , v květnu budu mít narozeniny, no když by to šlo...., děkuji uctivě předem. :diky :drunken:

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...