Přejít na obsah

Verejna ip


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

muzes mi rict o cem tu prosim te mluvis ?

 

tvoje (stejne jako moje) Turbo 2k ma papirovou rychlost 2000kbps, realna muze jit az nekam k 2200kbps, ale pres 5000 jak pises ty, to je utopie nebo naprosto nepresne mereni ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Derek: Jasně že je to blbost, rychlost je určitě trochu nastavená nad strop, ale jak říkáš, max 2200 (víc modem nepovolí).

 

Obávám se, že někdo tady na pooh.cz testuje s 50kb vzorkem, vid. Pop@y :)

Dosti kreslené pak, tjn. i dial-up je najednou 10Mbit :b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testovat na www.pooh nema smysl ,kdysy jsem to zkousel a ukazovalo to uplny bludy, diky malemu vzorku dat. Testuju na www.dls.cz , tam to ukazuje celkem presne.

S tou verejnou IP se me to porad nezda, nemas tam neco spatne nastaveneho, napr. vychozi branu ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste jednou a naposledy!

Jde o to ze pokud jsem pripojen verejnou IP nedosahuje upload takovych hodnot za ktere platim /Turbo 2000/ To znamena ze jsem diky verejne IP ACTIVE a soucasne taky V PRDELI protoze to bezi 38kB/s. Pokud se pripojim neverejnou IP /mam dve/ dovnload odpovida /naposledy stazeno DOOM 2005 rychlost 220kB/s/.

Vsiml jsem si jeste ze behem dne kolem 12 hodiny je to tady v Teplicich s tou rychlosti opravdu hodne mizerne!

A na tom Karnevalu ze me udelali jeste vetsi trubku:

 

Vazeny zakazniku, 

doporucujeme Vam spise proverit nastaveni daneho P2P klienta. 
Pokud dochazi k velkemu vytizeni linky (napr. u sdileni souboru, tedy vyuzivani 
P2P siti) dochazi samozrejme ke snizeni prenosove rychlosti. 
Vzhledem k tomu, ze mate verejnou IP adresu, je mozne prime sdileni s Vasim 
pocitacem a tudiz pravdepodobne narostl prenos dat z Vaseho PC (k Vasemu PC je 
nyni pripojeno vice uzivatelu site P2P). 

Pripadne Vam muzeme doporucit vyuziti nektereho softwaru, v nemz muzete nastavit 
pozadovanou uroven rychlosti pro download/upload - napr. NetLimiter. 


-- 
S pozdravem a pranim hezkeho dne, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Tak jeste jednou a naposledy!

Jde o to ze pokud jsem pripojen verejnou IP nedosahuje upload takovych hodnot za ktere platim /Turbo 2000/ To znamena ze jsem diky verejne IP ACTIVE a soucasne taky V PRDELI protoze to bezi 38kB/s.

 

Upload u Turba 2k je 300kbps -> 37,5 kB/s

Ja se svoji verejnou a Turbem 2k jsem schopen docela casto jet prakticky kompletnich 24hodin s uploadem pres 35-37 kB/s

 

Muzes mi vysvetlit duvod a opodstatneni ty fekalni kritiky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Píšu tedy znovu kdyz se pan milostivá (Pop@y), není schopný číst přesně!

 

Jak píše Karneval, shoduji se na tom stejném. Máš proste jen dementně nastavené DC++ a svádíš to na Karneval, že tak to jede a tak ne.

Nediv se, že ti to jede jak posranému, když od tebe někdo tahá, bože, co to dnes je za lidi :/

 

PS: Kdyžtak napiš a můžu ti poslat moje nastavení StrongDC++

Upraveno uživatelem dmnc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pop@y: verim ze s tim mas nejake problemy, ale je opravdu velice nepravdepodobne ze by to bylo primo tou verejnou IP, spis o bude spatnym nastevnim DC, site nebo i firewallu (jestli nejaky pouzivas).

Jestli chces muzeme to odskouset na nejakem DC hubu, napis tvuj nick a hub na kterem se vyskytujes a na zkousku muzeme od tebe neco stahnout, jestli to bude mit nejaky efekt.

Jeste doporucuju znovu naistalovat DC, tu puvodni verzi (nebo aspon nastaveni) uplne odstran.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bobr

Jsem taky z Teplic, mam verejnou IP adresu a mam pravdepodobne stejny problem. Pokud mam vytizeny upload, tak mi download nestoupne nad 30-40kB coz je u 1Mbit polovina. Jakmile lidi odpojim tak se to rozjede. Dalsi problem je, kdyz mam zaple stahovani (DC, torrent,...), tak se stane, ze nejde internet (prohlizec se nepripoji k proxy serveru). Dela to asi uz tak cca mesic a predtim to nedelalo! Nyni mi zacina "lagovat" napr. i CS, kde drive jsem mel na francouzsky server (zonejeux.com) ping do 35 a dnes mam 40 a vyse! Netgraph v CS je jak pila.

Asi ma karneval v Teplicich bordel a mel by s tim rychle neco udelat pac me to zacina vazne stvat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...