Přejít na obsah

Verejna ip


Návštěvník patri

Doporučené příspěvky

Návštěvník patri

Zajimalo by me,kdyz si objednam verejnou ip,tak jestli muzu a nadale vyuzivat take tu neverejnou ip,treba by me zajimalo,jestli se to da prepinat,ze si reknu,ze ted jdu hrat hry,tak si dam verejnou a ted jdu treba jentak bloudit internetem,aniz bych chtel byt viden,tak si dam neverejnou.Kdyby to slo,tak by se asi musel pokazdym restartovat PC nejspis asi,ze?Asi by se to nejak prepinalo v sitovych pripojenich,ze ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz se to tu resilo. Pouzij vyhledavani. Na prepinani IP existujou programky.Ja pouzivam treba NestSwitcher. Dobrej je i IP Switcher (tusim ze dokonce zadarmo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Procti si vseobecne podminky ci provozni rad internetu - http://www.karneval.cz/vice-informaci.a ... =KESTAZENI

Myslim ze tam ale zadne omezeni neni, takze klidne po jednem mesici to zase muzes klidne zrusit.

Pokud si proctes zdejsi forum, tak by ti vyhody ci financni nevyhody verejne IP meli byt celkem jasne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Napsal jsem to do fora na BestofAllHub a dam to i sem.

Tak jsem touzil byt ACTIVE abych mel vic micku ve vzduchu a zakoupil jsem u Karneval verejnou IP /100,- zrizeni 70,-/mesicne/ a vida rychlost se pohybuje kolem 30kB/s a to mam Turbo 2000 a jeste jsem nepresahl 20GB kredit /16GB/.

Jakmile jsem na DC++ tak to proste nefrci stranky se nacitaji jako pri 256ce! A to Karneval zadne FPU nema krome te garantovane rychlosti do objemu prenesenych dat 20/20GB. S tou verejnou Ip to bezelo normalne. V policku ACTIVE jsem nevyplnil TCP port.

Takze otazka zni: kdo je ridic trolejbusu? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pravděpodobně špatně nastavené DC++. Při defaultním nastavení jsem tyto problémy také měl.

 

PS: Máš vyplněnou vedle políčka Active v StrongDC++ (či co použivaš) tvojí veřejnou IP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam DC++ 0,673 a v ACTIVE mam udanou verejnou IP adresu vse podle navodu BestofAllHub. Jen nevim co s tim PORTEM. Mam byt za hlupaka a napsat e-podpore emajl. Byl jsem nedavno na strance ktera ten volny port odhalila bylo to 22 a bezelo to jeste na te neverejne adrese. A ja si ji hlupak neulozil k oblibenym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem zvedavej jak to vyresim. Zkusim najit ten prepinac IP a budu to zkouset jako Prometheus co nakenoc prinesl lidem ohen. zacinam ale podezrivat Karneval z nejakeho skryteho FUP jinak si to nemohu vysvetlit. Vypnute DC++ mereni rychlosti verejna IP http://www.pooh.cz/test/ 5184,6 kbps Zapnute DC++ 287,6 ! tak a je to venku! a to nic nestahuji pouze odesilam jak tak koukam na vsech 4 slotech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...