Přejít na obsah

Kam se dá srazit cena Internetu 5M?


Návštěvník Dz

Doporučené příspěvky

Odpověď06. 02. 2014 - 10:19

Zdravím Vás Petře,

u internetu s rychlostí 5 Mbit/s byla navýšena internetová rychlost na 10 Mbit/s u všech klientů s výjimkou klientů, kteří využívají aktuálně nabízený standardní a věrnostní internetový tarif Internet 5 nebo Internet 5+. U těchto tarifů ke změně nedošlo. :-)

Evča, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během tohoto měsíce nám bude rovněž navýšená rychlost, dělají to celoplošně a máme "výhodu", že nemám žádný závazek. Ten, kdo se nalákal na věrnostní program má smůlu ohledně navýšení rychlosti. Jak do konce února to nebude navýšené, tak volám na techniky, ať nastartují. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po dotazu kontaktním formulářem to technik do hodiny zprovoznil.

ani jsem nemusel restartovat.

tak snad bude mít 6 dní zpoždění i zdražení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sláva, konečně můžu říct Jupííí směrem k UPC :) Škoda toho kostrbatého náběhu, to mohlo být pořešené víc profi, ale teď to jede i bez restartu modemu příjemných 10/1. U mě veliká spokojenost. Ještě si to drží relativně nízkou cenu (v rámci nabídky stabilního připojení) a přitom se s tím už dá i celkem normálně fungovat a stahovat. Načítání internetových videí taky trošku ožilo, no příjemné překvapení, hlavně že to vůbec vyšlo. Za mě je na místě pochvala vůči poskytovali, udělali mi tím radost. Netu zdar :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...