Přejít na obsah

Kam se dá srazit cena Internetu 5M?


Návštěvník Dz

Doporučené příspěvky

Taky tak, žádné změny. Ještě jsem poslal večer dotaz na podporu, tak jsem zvědavý, jestli přijdou s nějakým rozumným vysvětlením a něco z toho bude, nebo to byl celý jeden velký UPC omyl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DejF
Může někdo napsat přesnější info koho se bude týkat zrychlení u nejnižších tarifů? Stávající uživatelé 5M? 5M+? Nebo jenom noví zákazníci?

 

zvýšení na 10M se týká všech, kteří mají 5M ... bez ohledu na slevu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K jakému datu/ZO? Přišlo mi vyúčtování a v něm žádná informace ohledně změny rychlosti či ceny. Platím 582,-Kč (pevná, TV, internet). Asi 2 roky, jinak služby používám na přípojce přes 15 let, ještě od doby Kabel Plus. (což bylo někdy v 90.letech) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
Může někdo napsat přesnější info koho se bude týkat zrychlení u nejnižších tarifů? Stávající uživatelé 5M? 5M+? Nebo jenom noví zákazníci?

 

zvýšení na 10M se týká všech, kteří mají 5M ... bez ohledu na slevu ...

Já se ale obávám že se tady nerozlišuje 5M a 5M+. Zvýšení se asi na vybrané staré zákazníky vztahuje (těm co poslali mail) ale nikdo netuší podle jakýho klíče se vybírali. Těch kterým mail od UPC nedošel se navýšení netýká a ani nemá cenu zkoušet aktualizovat modem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak, žádné změny. Ještě jsem poslal večer dotaz na podporu, tak jsem zvědavý, jestli přijdou s nějakým rozumným vysvětlením a něco z toho bude, nebo to byl celý jeden velký UPC omyl :)

 

Rychlá a slušná mailová reakce operátorky klient. centra UPC dnes ráno byla, že se omlouvají za případné komplikace, prý k navýšení rychlosti dojde po restartování modemu (odpojení od elektriky na cca 30 vteřin). Bohužel zatím nemám možnost vyzkoušet, jestli je to skutečně pravda a cosi se přes noc hnulo na straně UPC, nebo to byla jen taková (vše)obecná automaticky generovaná a odesílaná rada. Nejsem v tom zrovna optimista, protože včera večer restart modemu žádnou změnu nepřinesl. Pokud se nic nezmění, budu dál kontaktovat UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K jakému datu/ZO? Přišlo mi vyúčtování a v něm žádná informace ohledně změny rychlosti či ceny. Platím 582,-Kč (pevná, TV, internet). Asi 2 roky, jinak služby používám na přípojce přes 15 let, ještě od doby Kabel Plus. (což bylo někdy v 90.letech) :)

jestli nemáš nějaký extra balíčky, tak máš asi internet 40/4 a ne 10/1...

http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/kombi-klasik-40/

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak. Jinak bych se do této diskuze vůbec nezapojoval, kdybych chtěl používat 10/1.

 

Používám tyto služby: TV Starter + balíček Relax + Telefon 100 + Internet 5 M + pronájem setobox + pronájem wifi modem = 582,-Kč měsíčně. Předtím jsem používal jen TV Starter + Telefon 100 + pronájem setobox a předtím analogovou UPC z 90.let. (tehdy Kabel Plus)

 

Žádný email mě nepřišel, zkusil jsem to vypnout, restartovat modem a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem napsal přez kontaktni formulař, nova faktura je již s novou cenou tak jsem chtěl vysvětleni. O hodinu později telefon od UPC, že mi museli 3x restartovat modem že se nechtěla načist nova data......a že by mělo všechno byt ok. Stalo se tak, už jedu 10M. UPC čeka kdo se neozve tomu necha 5M a zdraží o 25kaček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...