Přejít na obsah

Kam se dá srazit cena Internetu 5M?


Návštěvník Dz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid
Tak UPC od unora zveda 5Mbit/s na 10Mbit/s. ;-)

Kde to vidíš? To platí pro všechny stávající zákazníky 5M?

 

_____________

Sent from LT22i using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že sleva není pro všechny, co mají tento internet. Na webu je napsáno:

 

Nové ceny pro vybrané tarify

 

Vážení klienti,

 

Od 1.2.2014 dochází ve vybraných případech k úpravě cen služeb.

 

Úpravy cen za služby UPC od 1.2.2014 se Vás týkají pouze v případech, kdy jste od nás obdržel dopis nebo e-mail s touto informací.

 

Bližší informace, jakým způsobem se Vás změna dotkne, dohledáte v uvedené e-mailové komunikaci a na webové stránce, která podrobně popisuje změny související s Vaší UPC službou (odkaz na tuto stránku také naleznete ve zmíněném e-mailu).

 

Děkujeme za pochopení,

 

Vaše UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Může někdo napsat přesnější info koho se bude týkat zrychlení u nejnižších tarifů? Stávající uživatelé 5M? 5M+? Nebo jenom noví zákazníci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám standardní (M) za 249,-Kč + wifi modem. Nepočítám do toho pevnou linku a TV. Nemám žádný kombinovaný balíček.

 

Dopis ani email jsem neobdržel.

 

Ceník na webu je od 1.1.2014, pozdější jsem nenalezl.

 

Také by mě zajímalo, v jakých konkrétních případech dochází ke změně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
kdyby radši udělali tarify stylem 10/10, 50/25, 125/25 a 250/25, když sou na tom s tim uploadem pořád tak špatně :roll:

Kolik lidí ten rychlej upload využije? Vždyť až do doby, než se začaly tahat do bytu utpéčka, měl každej asymetrickou rychlost cca 10:1 jak u kabelovek, tak u DSL. Nějak mně to připadá, že zvyšování uploadu nebo dokonce symetrika je víc marketingovej tah, než něco skutečně potřebnýho. A kdo to opravdu využije, třeba firmy apod., ten si to jistě už dávno pořešil jiným připojením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je, jako by ses zeptal, kolik lidí využije tak rychlej download (200+ Mb/s)... když z toho upc dokáže vytáhnout jenom 25 Mb/s, tak ať to jako základ mají všichni a zákazníci si připlácej jenom za rychlejší stahování, pokud ho chtějí... 25 Mb/s je solidní základ a určitě by bylo hodně lidí spokojenejch, takhle každej uteče k prvnímu pepíkovi, kterej na vesnici přes wifinu pouští 10/10 za 300 měsíčně... kdyby tady ta možnost nabízet aspoň trochu solidní upload nebyla, tak prosim, je tady těch 10/1 a nedá se s tim nic dělat, ale takhle? :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Aha, tak to se omlouvam za zmateni. Ten email je obecny a jevi se to jako obecne navyseni + 50kc navic. Mozna je to tim, ze mam jenom 5M bez tv a telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...