Přejít na obsah

Handan5000 - kodované kanály


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Jenom pro vysvětlení, proč se mi nelíbí ty termíny a to celkové chování.

Já pracuji na automatech ZAT a B&R. Je to taková místnost, kde je 50 skříní a ty jsou osazeny jednotkami. Přes PC se do nich programuje to, co mají dělat (ty programy si také sami tvoříme). Automat řídí 600 strojů, které jsou na sobě závislé a výpadek jednoho z nich také znamená odtstavení celého provozu, stojí výroba, stojí export.

Když k tomu dojde, tak dispečer zjistí (on to umí), zda je porucha na straně provozu, silnoproudu, nebo na mojí straně. Pokud na mojí, tak já musím lokalizovat a odstranit závadu do maximálně 30 minut. To prostě musím. Pokud je to něco složitějšího, a trvá to déle, tak se to hlásí na vyšší místa a já po znovuzprovoznění fabriky musím psát protokol s mnoha vysvětleními a po emailu ho poslat nadřízeným složkám. Není vždy jednoduché zdůvodnit odstávku třeba jenom na 45 minut. A jsem na to sám. Žádnýho kolegu nemám, nikdo mě neporadí, nikdo za mě nerozhodne.

Toto žádám logicky i po ostatních, UPC nevyjímaje

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jste se nemohl dovolat, tomu věřím.

Porovnáváte tu neporovnatelné. Když to přirovnám, vaše porucha je asi jako když na automatu praskne ledka.

Spíše mě udivuje, že termín až na pondělí. To byl první volný co byl nabídnut? Nebo se předchozí co nabídli nehodily? Dle VOP by jste měl mít do 2 pracovních dnů servis.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu zítra. Slečna mě řekla, že zítra ne. Že až ve čtvrtek. jenže já mám ve čtvrtek a v pátek 12 hodin v práci. Takže až pak v pondělí. ....sem z toho rozmrzelý. Zlatej KARNEVAL (a bude asi zase HANDAN, protože se mě ptala, na jakém STB ta porucha je).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Je to svinstvo - penize chteji ale beda jak po nich clovek neco chce - a na vic ty jejich SUPER PERFEKT SLUZBY A TECHNICKY ODLADENE A VYMAKANE HI-TECH PRISTROJE :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...