Přejít na obsah

Handan5000 - kodované kanály


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Predpokladam,ze HD televizia v detskom pokoji neobsahuje CI slot,pokial tu riesis šmejdový stb.Ale zaroven predpokladam,ze si natolko rozumny,aby si ani neuvazoval o nejakom niekolkokrat repasovanom alebo "novom" stb šmejde a radsej si zaobstaral CA modul,pokial TV disponuje CI slotom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu s CI slotem - televize nemá CI slot pro DVB-C. ... k věci

Včera jsem se nemohl dovolat, tudíž jsem poslal formulář. Do teď nikdo nereagoval. Odpověď žádná. (inkaso jim samozřejmě běží - o tom nepochybuji). Před chvílí jsem se snažil dovolat - automat mi říká už půl hodiny, že jsou přetížené linky a opět mě nutí napsat formulář. Tož jsem opět poslal formulář, kde jsem už byl důraznější.

Na vlastní kůži teď pociťují šmejdskou firmu UPC, která je neschopná zařídit nápravu na přístroji, který je jejich (pronájem), není schopná ani odpovědět, umí pouze vybírat peníze za službu, která nefunguje.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je špatného na tom, že to je repas? Nedá se moc očekávat, že by se k vám dostal úplně nový kus. To jen v případě koupě. Ten repas bude možná ještě novější kus, než máte aktuálně doma.

Asi bych bral i ten repas. Ovšem to by se mnou museli komunikovat. Já se snažím, seč můžu. UPC ale na své zákazníky sere !! Nemluví s nimi. Bere jenom prachy.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

Ja to tvrdim porad - ze to neni solidni firma - ale to se tu moc nesmi psat - maji tady hodne fanousku. Asi pred 5. roky me vypadl komlet analog. signal - par dni pred vanoci . Po nahlaseni smejdi odpovedeli ze prijdou asi 6. ledna. Pak v rozvadeci nahodili jen nejaky filtr. Jeste ze mam sat tv - jinak bych byl tenkrat skoro 3 tydny bez tv a nevidel ani vecernicek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se snažím dovolat do UPC. Nemožno, to prostě nejde, prý volá strašně moc lidí, takže mě stále nutěj psát formulář. Na ten první z neděle - odpověď zatím žádná! Na ten druhý ze včerejška - odpověď žádná! Psal jsem i na jejich facebook, odpověď žádná !!

Já jsem doposud neměl tu možnost, od nich něco chtít (vše zatím fungovalo, nebo jsem si poradil sám). Toto je poprvé, kdy jsem odkázán z důvodu závady na mém STB komunikovat s UPC. Je to otřes a naprosto začínám chápat všechny ty nadávky na tu zku*venou UPC.

Já vlastně ani nemůžu dát výpověď, protož se prostě se mnou od nich nebude nikdo bavit. (uvažuji, že tento zážitek s UPC popíšu redakci NOVA. Oni už dlouho nebyli v televizi - a to je, jak pozoruji, hodně velká chyba. Je potřeba je opět zmedializovat)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sekundu přesně za 3 minuty jsem se dovolal na operátora. V hlasovém automatu jsem postupoval dle toho co zde popisujete. Dal jsem Volbu 2 pro poruchy, poslechl si, kde všude je výpadek, pak jsem uvedl, že mi nejde DTV, pak že mi nejdou kódované kanály, poslechl jsem si, že mám zkontrolovat kartu a očistit čip. Nakonec jsem se nechal přepojit na operátora. Od zadání volby ke spojení s operátorem - 20 vteřin, včetně vyslechnutí toho, že hovor může být monitorován.

Při zadání jiných voleb 1 min a 20 -30 vteřin.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mám pár zkušeností s písemnou komunikací na KC. Po odeslání vyplněného formuláře mi obratem přijde potvrzení o přijetí zprávy s textem mého požadavku (odesíláno z Moje UPC s předvyplněnými daty), pak obvykle nejdéle do dvou dnů mě UPC mailem nebo telefonem kontaktuje. Tím nechci tvrdit, že komunikace nikdy velmi velmi nevázla, taky vlastní zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se tam dovolal. Opravdu se mi to předtím nedařilo. Věřte - nevěřte, je to tak. Technik přijde až v pondělí 20.5. Bomba !! Je to šmejdfirma - nemůžu si pomoct. Takže já to nahlásil v neděli a oni budou schopni mi to opravit až následný týden v pondělí. Neskutečný.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...