Přejít na obsah

Cena


Návštěvník kokosman

Doporučené příspěvky

Symetricke linky se na koaxilanim kabelu asi tezko kdy dockame, to je jasne, technicky to proste momentalne nelze zajistit.

 

Co me ale vadi je, ze UPC zatim nechce aplikovat upload booster na pomalejsi tarify 30 Mbit a mene, i kdyz to s DOCSIS 3.0 modemem neni zadny problem, kazdy prece nepotrebuje 60 Mbit rychlost , ja osobne bych byl uplne spokojeny s rychlosti 10/5 Mbit, ani tech 30 Mb co mam nyni zdaleka nevyuzivam a naopak 1 Mbit odchozi rychlost je temer nepouzitelna kdyz potrebujete odeslat vetsi balik dat treba na FTP, Youtube, nebo napr. fotky, ale kvuly takovemu jednorazovemu odesilani si precene nebudu porizovat tarif 60 Mbit, ktery bych jinak nevyuzil.

 

Resenim by asi bylo postupne vymenovat (treba i na prani klienta) stare DS 2.0 modemy za moderni 3.0 a k nim nabidnou adekvatni rychlost.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nejhorší je, že s upload boosterem jsem nepochodil ani já se 120/10 tarifem. V pondělí jsem ho telefonicky objednal, nebyl v tom žádný problém (prý do hodiny naběhne) a když se ani včera nic nedělo, tak telefonát další a slib, že to naběhne dneska. No a dneska naopak telefonát z KC UPC, že to v mé lokalitě prý není možné (přitom firemní tarif 120/15 tady obchoďák nabízel bezproblémů, takže odchozí 10+4 musí jít snad taky). Ač jsem jinak spokojen, tak toto mně doslova a do písmene nasralo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta novinka Upload booster je prilis cerstva a ani operatori oni zatim zrejme nejsou podrobne seznameni,

udajne by to u tech pomalejsich tarifu jit melo , u 120 Mb muze byt ovsem nekde problem, protoze na to nemusi stacit kapacita site, uvidime jak to nakonec bude.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
simtě na co by ti byl upload, já bych to stáhnul na 5 Mb/s, zbytečný plejtvání :bom:

Není mně na nic, ale chci ho prostě mít! :D

 

Ta novinka Upload booster je prilis cerstva a ani operatori oni zatim zrejme nejsou podrobne seznameni,

udajne by to u tech pomalejsich tarifu jit melo , u 120 Mb muze byt ovsem nekde problem, protoze na to nemusi stacit kapacita site, uvidime jak to nakonec bude.

K 10/1 ani 30/1 to nenabízí, u 120/10 to zase nejde, takže zbývá jenom 60/6. Tak to měli takto napsat do ceníku a byl klid, ale ne tam uvádět, že to lze a podmínkou je akorát modem ED3.0 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabízí se otázka, proč to ale nejde u 10/1 (jestli to teda nejde) :scratch: 10/5 za 200 by bylo fajn a mám takový tušení, že po těch různejch upgradech a přesunech stejně má nejvíc lidí 30/1, takže proč tu možnost nedopřát taky u 10/1 těm pár lidem, co si koupilo svůj (wifi)/ modem nebo si pronajímá wifi modem :roll: odhad je takovej, že nějakej hlavoun se nudil a za žádnou cenu nechce, aby lidi s nejnižším, ale pořád použitelnym internetem, mohli mít přijatelnej upload :thumbdown::puker: prostě upc :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...