Přejít na obsah

HD programy


Návštěvník Joel

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Nevím proč když na slovenském UPC ho mají.

 

Mám ale jiný problém. Nevím proč mi přes dvb-t nejdou volně šiřitelné HD programy. Respektive jde jen zvuk. Mám v jedné TV CA modul (tady ok). U druhé set top box (tady při příjmu bez zapnutého stb taky OK.).Ale u třetí která je připojena přímo do kabelu bez stb či CA jde jen zvuk.TV je samozřejmě Full HD.

 

Tato TV je od zásuvky UPC nejdál (cca 10 metrů). Může to mít vliv?

 

Vidím to úplně stejně, jak ti odpovídal Standa. Přesně tohle jsem řešil u tchánovo tv Philips. To, že je full HD neznamená, že umí zobrazit HD. Bohužel to vypadá tak, že dvb-t tuner v tvé tv neumí zobrazit mpeg 4 (HD), proto ti jde jen zvuk. U tchána šel taky jen zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Vratil bych se zpet na nove pridane HD kanaly: Nova Cinema HD, Prima Cool HD, Prima Zoom HD. Docela zatim nestabilni, signal kolisa v rozmezi 80 - 84%. Obcas i viditelne vypadne obraz (v pozadi cernobila sachovnice), zkratka to jeste neni ono. Predpokladam, ze to jeste neni finalni stav? Proti ostatnim kanalum zkratka nekvalitni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Já jsem žádné poruchy či výpadky nezaznamenal, faktem však je, že tyto muxy nesleduju (resp. jen namátkově)... Připomínám, že modulace QAM 256 je k poruchám náchylnější.

 

Edit. Tak teprve ode dneška je na oficiálním webu UPC oznámení o těchto změnách, takže asi bude vhodné volat na KC, aby se vychytaly poslední mouchy...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
Já jsem žádné poruchy či výpadky nezaznamenal, faktem však je, že tyto muxy nesleduju (resp. jen namátkově)... Připomínám, že modulace QAM 256 je k poruchám náchylnější.

 

Edit. Tak teprve ode dneška je na oficiálním webu UPC oznámení o těchto změnách, takže asi bude vhodné volat na KC, aby se vychytaly poslední mouchy...

 

Diky za reakce, chvili pockam a kdyztak budu resit. Opravdu signal je slabsi proti vsem ostatnim kanalum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jak jsem psal, 256QAM je náchylnější k poruchám. Pro jistotu prověř svou kabeláž (RF od zásuvky k tv), zejména konektory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirkal

Zkoušel jsem několikrát scanovat svůj STB a nové programy nebyly nalezeny. Mám digitální nabídku Mini. Dle popisu v novinkách na webu UPC, by to měli naladit všichni. Prosím o zkušennosti s kabelovým DVB-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

"Prosím o zkušennosti s kabelovým DVB-T." Zkušenosti s kabelovým DVB-T jsou vesměs dobré až výborné... :D Ale žádné nové programy se v kabelovém DVB-T od UPC nepřidávaly. Zdá "se , že si poněkud pleteš pojmy. STB, pokud je to přístroj od UPC určený pro příjem DVB-C, by měl nově přidané programy naladit automaticky (alespoň to UPC všude tvrdí a majitelé potvrzují...)

 

EDIT: Doplněny uvozovky pro "citaci z předchozího příspěvku".

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Retiree: Co ti není jasné na kabelové DVB-T alias nabídce Mini (tedy signál DVB-T šířený po kabelu) ? Jestli-že je to šířené kabelem UPC, asi tomu nebudeme říkat pozemní příjem i když jde o DVB-T, že ? Asi si pleteš pojmy ty, protože v nabídce Mini DVB-C nenaladíš :lol:

jirkal: Nabídky "Digitální televize Mini" se to rozšíření o HD programy netýká, protože se zminují pouze o "kabelové" digitální televizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...