Přejít na obsah

UPC Smart guard


Návštěvník GaSo

Doporučené příspěvky

Návštěvník GaSo

Zdravám. Mam problem se sluzbou SmartGuard. Po nejake dobe se vypne a v centru akcii (tak vlajka vedle hodin) pise zapnout UPC smart guard. Po kliknuti je ale i tak furt vypnuti. Nevi nekdo co s tim je? Preinstaloval jsem i windows ale i tak to porad dela. Za odpoved dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GaSo

Mam verzi Windows 7 64-bit. Este som zabudol napisat ze po restarte PC smartguard zas na nejaku dobu funguje a nekdy zas se pri startu ani nespusti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník GaSo

Problem je ze ja som ten smart guard nainstaloval na cistu instalacii windowsu ali i tak to robi. Ale skusim aj to co ste mi napsal. Teraz je spusteny ale myslim ze zas firewall nefunguje. V centruu akcii mi zas pise Zobrazit moznosti brany firewall a kdyz na to kliknu tak sa spyta ci zapnut windows firewall alebo zapnut program UPC Smartguard 9.01. Po kliknuti na zapnut smartguard sa ale nic nestane.

 

EDIT: Tak som to preinstaloval podla toho co ste mi pisali a smartguard sa uz nevypina. Vypina sa uz iba firewall.

EDIT2: Odinstaloval som znova ten smartguard a z upc.sk som stiahol f-secure launch pad a zatial vsetko funguje. Kazdopadne dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...