Přejít na obsah

Centrio vs. UPC?


Návštěvník Alessio25

Doporučené příspěvky

Návštěvník tom42

Centrio je pro mě zatím jen přesvědčovací argument jak mít od UPC bez velkého dohadování 50% retenční slevu na internet (60/6).

S UPC jsem spolehlivostí i cenou spokojen.

 

Už jsem se skoro chystal přejít k Centriu ale bylo to zrovna v době kdy rušili veřejné IP a zaváděli NAT.

Internet za NATem pro mě není použitelný a platit si pevnou IP zvedne cenu.

 

Když tu byl naposled nějaký dealer Centria tak nabízel 60/60 za polovinu webových cen a sliboval v tomu v ceně i veřejnou IP.

(konkurence je fajn :) )

 

Ale dokud mě UPC nenaštve nebo nezruší slevu tak nemám důvod přecházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že IPv4 adresy docházejí je realita a problém je to zejména pro menší ISP, ale i O2 už se s tím potýká. Jejich zpoplatnění celkem jednoduše zajistí, že to budou používat pouze ti, co to skutečně chtějí a někdy i skutečně potřebují. Jo, kdysi sem měl ADSL od GTS a tam byla veřejná pevná automaticky, ale to už je doba.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
To, že IPv4 adresy docházejí je realita a problém je to zejména pro menší ISP, ale i O2 už se s tím potýká. Jejich zpoplatnění celkem jednoduše zajistí, že to budou používat pouze ti, co to skutečně chtějí a někdy i skutečně potřebují. Jo, kdysi sem měl ADSL od GTS a tam byla veřejná pevná automaticky, ale to už je doba.

O2 jich má dost, ale to by nebyli oni, aby zase nečuchali snadné prachy :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ITman
Centrio je pro mě zatím jen přesvědčovací argument jak mít od UPC bez velkého dohadování 50% retenční slevu na internet (60/6).

S UPC jsem spolehlivostí i cenou spokojen.

 

Už jsem se skoro chystal přejít k Centriu ale bylo to zrovna v době kdy rušili veřejné IP a zaváděli NAT.

Internet za NATem pro mě není použitelný a platit si pevnou IP zvedne cenu.

 

Když tu byl naposled nějaký dealer Centria tak nabízel 60/60 za polovinu webových cen a sliboval v tomu v ceně i veřejnou IP.

(konkurence je fajn :) )

 

Ale dokud mě UPC nenaštve nebo nezruší slevu tak nemám důvod přecházet.

 

Musím souhlasit s tím, že pokud jsou v lokalitě dostupní oba operátoři a člověk využívá více služeb, tak se dá celkem lehce dosáhnout i více než 50% slevy. Při zmíňce o možném přechodu od UPC ke konkurenci vždy sleví. Navíc v mém případě nezáleží jen na ceně, ale i na tom, co je/není možné. Nevím jak ostatní, ale zcela mě deptá řešení televize + settop box + 2x dálkové ovládání (obzvláště když k TV můžu mít připojena ještě další zařízení typu domácí kino, pak jeden ovladač nestačí). Mám doma všechny TV s interním DVB-C dekódérem a čipovkou, takže nemusím ani řešit žádné případné problémy s kompatibilitou či omezeními.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...