Přejít na obsah

Download a upload


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

2Karneval :

heh, no snad to maj dobre propocitany, kdyz ted to jede OK :) To mi ted pripada jako jedna z hlavnich vyhod Karnevalu, zadna "agregacni buzerace", ani zadny "zadni vrata"... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to pojede OK i dal se uvidi, momentalne se novy rychlosti testujou. V pripade ze by konektivita vyrazne nestacila po zrychleni tarifu, asi nebude zas tak velkej problem zainvestovat a navysit ji. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
No.... priznejme si..... dost lidi co chteji internet jsou proste lamy, nechci tim nikoho urazit...

 

To mohu potvrdit. Jeden známý si pořídil Internet Express 512/128 (neomezený vysokorychlostní :x:evil:) a hrdě prohlašoval, že sice ví, že to není nějak moc rychlé, ale hlavně tam nejsou žádné limity a cena je celkem slušná. Ukázal mi smlouvu, kde samozřejmě bylo v parametrech: "Omezení: FUP". Jenomže lama neví, co je FUP a telecomáci se do vysvětlování určitě nepohrnou, hlavně že je to bez limitu. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

2 Karneval:

Ja jen citoval, co mi rekl obchodni zastupce, na zacatku (kolem 7.) ledna :))

 

BTW jestli se to zmeni tak, jak rikas, tak mi to v podstate nebude vadit, jen aby to jelo aspon tak, jak to ma jet ted...

ale uz to zase zni divne, mam 2MBity, ale jede to jenom 1:)) to je prehnane, ale (zacina mi to pripominat ADSL...)

¨Hlavne at s tim zrychlenim neslapnou vedle a at nezapomenou na upload! Howgh .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

2 Karneval:

Stále píšeš (mimo muziky) o rychlostech. Jak ale vidíš, tak tady většina diskutujících až tolik o vyšší rychlosti nestojí. Spíše bychom uvítali vyšší limity na stažení, popř. nějaké to zlevnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra tak ja tedy ve firme navrhnu, aby se rychlost nezvedala ze o to nikdo nestoji :lol: ... si me fakt rozesmal.

 

Upload se taky bude zvedat a o datovych limitech neni rozhodnuto. Ani o rychlosti po prekroceni techto limitu. Jinak ty limity nejsou tak hrozny narozdil od ADSL.

 

A vzdycky se najde nespokojenej rejpal, ktery za stejnou cenu dostane o neco lepsi sluzby, tu narazku sem myslel opravdu na tebe. A takovejch jako ses ty bude vic o to nemam strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SWE: pokud ti nesouhalsi rychlost tak zavolej a na nic necekej, tedy zavolej od PC jinak by to nemelo smysl. Muze byt spatny a ruseny signal do zasuvky. Nebo problem mezi klavesnici a zidli. :roll: bez urazky :):wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

2 Karneval

Jak můžeš vědět, jestli jsem spokojenej, nebo ne. Víš kulový. Psal jsem, že se tu probíráš jen rychlosti(ten upload by ale mohl být vyšší, hlavně u T 250), a o limitech jsi neřekl ani slovo, i když se na to někteří ptali. Pochopitelně, že když zvýší i rychlosti, tak to bude jistě příjemné, ale bez současného zvýšení limitů je to o ničem.

A když bude cena nižší, budeme jen rádi. Když ne, taky to přežijem. Spíše si myslím, že budeme rádi, když nezdraží. A když ne teď, tak příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Catcher :

Se zvysenim rychlosti zpravidla prichazi i vyssi limity (i u uz zminovanyho ADSL se s vyjimkou nejnizsich rychlosti ty limity svym zpusobem zvysi), takze toho bych se nebal a proste pockal na hotovou nabidku. Je proste zbytecny "kritizovat" neco co neexistuje :)

A kazda zmena "nahoru" je k lepsimu, a slova "o nicem" jsou opravdu o nicem :)) Protoze v tom pripade by se mohli na nejaky zlepsovani uplne vykaslat. Navic oni vedi mnohem lip nez vy, co je o nicem a co se vyplati :) A i kdyby ty limity nahoru nesly, tak casem proste pudou..... podivejte se na nabidku internetu v cechach pred dejme tomu tremi roky, a uznejte, ze se to relativne pohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...