Přejít na obsah

Download a upload


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

jo, to máš asi pravdu, připadá mi to taky nejvíc pravděpodobný :)

 

jinka díky za INFO, konečně někdo, kdo mi řekl víc k věci, nechodil kolem horký kaše a nebyl tajemnej, jak hrad v Karpatech :P

 

Apropo Cosmic Gate hrajou dobrej trencik, byl sem na nich v Pze v Karlovkach :wink::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosmic Gate

Karneval: to teda nedělám, to je fakt a rád si počkám, jestli je pravda, co tu řikáš :))

 

kecáš, že posloucháš CG ?! :shock: tak to je teda dobrá náhoda! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Karneval :

Hmmm, zajimave informace :) Tak to sem netusil ze to pripravujou dyl :) Kazdopadne i kdyby nepripravovali, tak konkurence je jasna odpoved :) Ono nebyt konkurence tak nevim nevim, jestli by byl alespon ten dnesni stav nabidky :)

Jj, vsichni ADSL ISP scitaji UL i DL.

Btw, omez velky citace prispevku, nemaji to tu radi :)

A jeste neco, mozna bys to moh vedet.... neplanuje doufam Karneval zmenit (dolu) skutecnou rychlost v pomeru od papirovy ? :) Pac tech cca 114% se mi libi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju od CG - skladbicku Exploration of Space :lol: ... pripomina mi to divoke noci na diskotece v Karlovkach kdyz sem si ji tam nechal hrat :D

 

Nove rychlosti nebudou garantovane, ale bude to nastaveno tak, jak je doposavad, tedy s 10% navic k udavane rychlosti. Pouze opravdu ve vyjimecnem zatizeni dany casti site by mohly nastat problemy. Proto zustane FUP aby se k nam nestehovali stahovaci, asi jako sem ja :) a taky to zustane kvuli preprodavani sluzby dal, treba pres WIFI.

 

Je to o konkurenci a taky pristupu statu, viz. Jizni Korea kde maj v prepoctu na nase za cca 1000,- pripojeni 100/100 Mbit. Ale to je taky samozrejme dany tim ze ve velkomestech tam zije vetsina obyvatel a sou tam velky bytovy domy kde se sto vyplati natahnout optiku do kazde domacnosti s dotacemi od statu :wink: .

 

Nevim proc se zavedla 19% dan na internet a tim se pro vsechny zdrazil, to ho zrovna nas stat moc nepodporil a pro rozvoj dela minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosmic Gate

jo, ta je od nich nejznámější, to už je kultovní záležitost! :-)

 

hehe, tak ty jsem viděl už dávno, asi nevíš s jak velkym fanouškem CG máš tu čest :))

 

 

ale nebudem tady řešit přece muziku, když sem nepatří : -)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosmic Gate

lol, to jo :D

 

No tak v tom se s tebou neshodnu, podle mě na něj určitě má a minulej rok to dokonce dokázal tim, že ho předběh mistr zvaný PVD :-)

Upraveno uživatelem Cosmic Gate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Karneval :

No, tak se mame na co tesit :)

Snad tu "ne-garanci" ale nevyuzijou k tradicnim vymluvam jako je u ADSL : "to je agregace", coz je jejich univerzalni odpoved :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...