Přejít na obsah

Download a upload


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Rychlosti si myslim ze jsou celkem OK, jejich zvysovani je spis takova kosmeticka uprava, dulezitejsi jsou momentalne ceny a limity dat.

 

Není pravda. Muj limit mi stačí. Rychlost je to co potřebuju k on-line hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne opravdu nereknu, ale je to pravda hehe :D .... ceny internetu by se v prvni pulce 2006 urcite menit nemeli.

 

.....je to pravda hehe???? co to znamena pravda hehe......? Doufam že nekecáš... díky tomu totiž ještě u Karnevalu zůstávám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda to je a jen pro priblizeni, ADSL se ani po zrychleni nechyta :wink:, urcite budete spokojeny a komu se to nelibi, na ADSL muze kdykoliv prejit, nikdo ho nedrzi :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2Cosmic Gate:

Protoze to by pak nebylo to pravy prekvapeni ? :)))) Pokud je ale nejaky zrychleni, nebo proste jakykoliv zlepseni sluzby fakt v planu, tak s tim pudou "ven" podle me az tak par tejdnu po zrychleni ADSL....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

uz jsem tu nekde psal - snad nenastvu toho, co tu pise pod nickem Karneval, jak to bude nejspise vypadat:

 

T250 --> T500

T1000 --> T1500

T2000 --> T3000

T4000 --> T6000

 

proste krome nejnizsiho tarifu, kde se rychlost dvojnasobi, si spoctete 1,5x dosavadni rychlost sluzby a vyjde vam rychlost nova. Bohuzel nic vice nevim - ani upload ani FUP limity, ale pripada mi logicke zvyseni limitu u T1500 na 15/15, T3000 na 30/30, atd...

 

ke zrychleni by melo dojit nejspise behem nasledujicich 3 mesicu...

 

Edit: Klidne by mohli zvysit jen ten upload ... v pohode si vystacim s megabitem, kdyz bude upload treba 500 :))

I presto si ja ten upload po navyseni rychlosti predstavuju ASPON nejak takto : 100/300/500/1000 :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cosmic Gate

jo, to máš asi pravdu, připadá mi to taky nejvíc pravděpodobný :)

 

jinka díky za INFO, konečně někdo, kdo mi řekl víc k věci, nechodil kolem horký kaše a nebyl tajemnej, jak hrad v Karpatech :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda to je a jen pro priblizeni, ADSL se ani po zrychleni nechyta :wink:, urcite budete spokojeny a komu se to nelibi, na ADSL muze kdykoliv prejit, nikdo ho nedrzi :D.

 

Ok diky. Jinak na ADSL prejit nechcu. Mame tady mistniho dodavatele internetu Softex.... Je to tahane optikou.. je to sice mnohem mene stabilni ale zato v 90ti procentech to beha kolem 4Mb/sec. :shock: a za smesnych 350korun. Jenze instalace je mastna jako veprik :? . Takze budu radsi za Karneval se stabilni siti rychlosti 500/200 (mozna) a instalaci ZZAADDAARRMMOO. :D Cauky a diky. Stu (Most)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Cosmic Gate:

s tim pudou "ven" podle me az tak par tejdnu po zrychleni ADSL....

Jeste na zaver... to jako kdyz ADSL nezrychli tak karneval take ne? Nebo ADSL si uprdne a karneval taky... nemohl by si karneval uprdnout o neco drive? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...