Přejít na obsah

Výpadky a totálně spomalený internet


Návštěvník Dynasty

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kilkol

Dobrý den, zhruba od 2.7.2013 mi ten internete skoro nejede.. cca. každých 50 vteřin je menší výpadek, který při nejmenším vyhodí skype. Vůbec tomu co se těch SNR věcí týče nerozumím a tak jsem udělal co se tady psalo a to, že jsem poslal své staty, které jsou dole. Moc prosím o jakoukoliv radu, protože je to absolutně příšerný. Děkuji za každou vaši radu a snahu o pomoc :)

 

Power Level: Signal to Noise Ratio:

Channel 1: -11.0 dBmV 37.6 dB

Channel 2: -10.3 dBmV 38.2 dB

Channel 3: -10.8 dBmV 37.5 dB

Channel 4: -11.7 dBmV 37.1 dB

Channel 5: -10.8 dBmV 37.4 dB

Channel 6: -10.2 dBmV 38.6 dB

Channel 7: -12.3 dBmV 37.2 dB

Channel 8: -14.0 dBmV 36.2 dB

 

Power Level:

Channel 1: 49.3 dBmV

Channel 2: 47.3 dBmV

Channel 3: 50.5 dBmV

Channel 4: 0.0 dBmV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník antarian

Zdravim,

 

tak jsem se prestehoval a docela jsem se tesil na rychly internet od UPC ale zatim je to jen nocni mura :-(

 

Neustale to vypadava, nekdy to bezi 30Mbit jindy 0.5 Mbit apodobne ... (casto se stava ze ten modem resetuju naskoci na pul minuty na 30 Mbit a pak zpet na 15 10 5 1 0.5 konec ...)

 

Opravdu uz nevim co s tim delat, vymenil jsem vsechny kabely za pozlacene, blbne to uplne stejne at uz to mam zapojene naprimo nebo pres router.

toto mam v polozce signal a myslim ze to bude ten kamen urazu. (SIGNAL TO NOISE?), ale nemam nejmensi potuchy jak to muzu zlepsit, opravdu uz jsem do toho nacpal perfektni kabely co dopadli v testech mezi nejlepsimi atd ... (takze kabelaz to opravdu nebude)

 

Downstream Status

 

Operational

Channel ID

6

 

Downstream Frequency

378000000 Hz

 

Modulation

256QAM

 

Bit Rate

31596000 bits/sec

 

Power Level

1.9 dBmV

 

Signal to Noise Ratio

25.9 dB

 

Jinak pres tracert to umira uz od ip-89-102-107-1.net.upcbroadband.cz (mam tam klidne packet loss kolem 50% + nekdy i vice).

 

Ten signal to noise se pohybuje stridave mezi 25 - 30Db

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník antarian

poprepojoval jsem tu jejich zasuvku ale pomohl jsem si tak na 28 - 32 a uz to jede aspon nejak ... takze to reklamuju, jen je problem, ze nejdriv musim zajistit prevod z puvodniho majitele na me, protoze se bez majitelky o nicem v podstate ani nechtej bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník antarian

tak a ted jsem prisel domu a bez toho aniz bych s tim neco delal ...i kdyz mozna jsem do toho omylem lehce kopnul nohou ... nejsem si jistej ...

 

Kazdopadne signal to noise je razem 36 a frci to 30 Mbit ... (tak ted uz nic nechapu, to vypada, ze to asi musi opravdu blbnout nekde u nich a ja jak blbec orezaval kabely, steloval to uplne zbytecne ... )

 

no co uvidim v pondeli a do te doby to snad nejak bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Caliber.50

Chtěl jsem se zeptat zda jsou tyto hodnoty v pořádku. Občas mi přijde že net nejde jak má. Znatelné zpomalení např. načítání stránek. Děkuji za info

 

upc_signalh8ure.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...