Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Něco se zase objeví na konci prázdnin. Může to být už 1. srpna, ale já osobně to vidím spíše na přelom/začátek září. Jak jsem už psal, letos přibude ještě několik kanálů - jak v SD tak v HD. Být vámi, tak se docela těším :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jak říká tomus. Ale nevylučuji, že se něco málo objeví už v srpnu. Mělo by :mrgreen:

 

Ona druhá polovina letošního roku bude vůbec celkově pestrá. Nějakých deset nových stanic a ještě k tomu pět přecházejících na formát 16:9 - je zkrátka na co se těšit :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deset nových stanic? Tomu se mi ani nechce věřit.

 

Já bych uvítal Film Europe, nějaký kanál zaměřený pouze na asijské filmy, horrorový kanál vysílající celý den a SyFy. No a ještě možná SlovakSport 2, kvůli Premier League.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdenda97

Óčko Expres bude vysílat v HD rozlišení, dostat se chce i do DVB-T v Praze

 

.... pokud se zde Óčko Expres skutečně objeví, by měl být program dostupný také pro zákazníky vybraných kabelových a IPTV operátorů. Mohou se tak na něj těšit například klienti UPC Česká republika

 

http://www.digizone.cz/clanky/ocko-expr ... t-v-praze/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z mnoha. Jak říkám, pár menších překvapení se dočkáme/te. A ano, i když se to může zdát někomu až neskutečné, těch deset stanic do konce roku opravdu přibude - možná i víc. Zájem by byl. Něco sice budou náhrady, ale v drtivé většině půjde o novinky.

 

Jinak by mě docela potěšilo, kdyby se nový mux přidal co nejdříve - už to z přeplněnosti začíná docela dost kostičkovat.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

Toto nie je veru dobra sprava.

Od oktobra koncia AXN Sci-fi a AXN Crime. Nahradia ich AXN Black (pre mužské publikum) a AXN White (zameraný na ženské publikum).

Teda koniec jedineho sci-fi kanala dostupneho u nas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

black13: Já bych to moc neprožíval. V současném stavu není o co stát. To člověk najde mnohem více a i lepšího sci-fi na kanálech Novy a Primy. Je jedině dobře, že AXN Crime a AXN SciFi skončí. Už bylo na čase. Sice to bude změna z bláta do louže, ale alespoň se na Black a White už bude nechat koukat.

 

vpa: Jak jsem psal, náhrady... :wink: Ale určitě to bude změna k lepšímu. Už jen proto, že budou mít lepší grafiku a pojedou širokoúhle. I ten obsah by měl být více konzistentní. Druhá polovina roku bude novinek a změn opravdu plná. Ještě pár dalších překvapení příjde :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...