Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník MG

Mohu potvrdit,že TA3 už vysílá druhý den ve všech tarifech digitální tv.Obraz nic moc.

578 MHz,6900 ks/s,256-QAM,MPEG-2 720 * 576.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
taky vůbec nechápu přeplněný mux ...
Rozdělení datových toků v daném multiplexu je už několik týdnů víceméně stabilní a neměnné, obě Rezervy HD 8.3 Mb/s, rezerva 2.5 Mb/s - nyní TVB HD, Rezerva HD4 a TA3. Stále zbývá cca 2.5 Mb/s do naplnění datové kapacity muxu... Mám pocit, že kvalita TA3 byla vždy (v minulosti) poněkud diskutabilní...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky vůbec nechápu přeplněný mux !To tam ještě pustí Barrandov PLUS HD ,to bude kvalita. Přitom TA 3 mohli dát na 714 jsem tam dvě volné pozice.

Právě, že ten mux na 714 je úplně plný, proto se z tohoto muxu přemísťovali CNBC a Euronews a jejich pozice jako rezerva se zatím drží z důvodu možných problémů při jejich smazání.

 

TA 3 jak přichází tak je pouštěná do DVBC

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Kino Barrandov i v DIGI mini MUX 26, bývalá rezerva - 514 MHz

Hmm, u nás pořád rezerva s černou obrazovkou. Ach jo, to zas UPC spouští jen někde, jako ten mux s Óčko Expres :(

 

Jenom dotaz k te TA3.

Kdyz obcas vecer prepinam TV, tak na TA3 (bezi tam takove ty astro a podobne voloviny), je to bez zvuku.

Myslel jsem si, ze je nejaky problem s TA3, ale pres den zvuk jde.

Ptam se ze zvedavosti, jestli to je jenom v Ostrave, nebo je to i jinde.

Tady u nás stejný problém. Před podzimním odebráním tam v noci zvuk jel, teď ne. Ne že by mi to až tak moc vadilo, možná spíš naopak :lol:

 

Jinak, pokud jde o kvalitu TA3, ta byla špatná i dřív. Co je ale zajímavé, ve slovenském DVB-T mi přijde TA3 přece jenom lepší, i když také ne o mnoho. Ale minimálně texty jsou tam čitelnější. Tak jestli Towercom nemá nějaký kvalitnější zdroj :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kino Barrandov i v DIGI mini MUX 26, bývalá rezerva - 514 MHz

Hmm, u nás pořád rezerva s černou obrazovkou. Ach jo, to zas UPC spouští jen někde, jako ten mux s Óčko Expres :(

 

Jen tak pro zajímavost:

18 únor •

(DVB-T) UPC mini Mux 7 (K27, 522MHZ) v Brně stále prázdno. Na co se čeká???

To se mi líbí • Přidat komentář • Sdílet • 11

UPC Česká republika Dobrý den, Petře. Omlouvám se za prázdný Mux. Dle mých informací by mělo dojít k nápravě do 14-ti dnů. Omlouvám se za případné komplikace. David - UPC Facebook tým

1 • 18 únor v 4:42

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

hpfunny

 

No vidíš, ve Zlíně a v Otrokovicích tento prázdmý mux na kanále 27 není do včilška ani spuštěný a jede tam pořád ještě analog. nedávno měnili jeden analogový kanál z UHF kanál 35 do VHF kdy se spouštěl ten čínský Mux v DVB-C. V DVB-T od UPC není ani TV Slovácko které tam už minimálně skoro rok mělo být dle dokumentů UPC na jejich webu. UPC prostě na Moravu a Slezsko úplně kašle a ještě nám tu na jižní a jihovýchodní Moravě nutí navíc jihočeské regionálky na úkor mistních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak Kino Barrandov v Digi Mini už u nás spustili taky. Nechápu, že to nejde pustit všechno najednou, ale pouští to po oblastech a to ještě kdo ví jak, kdy Brno, evidentně, naskočilo už po ránu a Hodonín, taktéž v Jihomoravském kraji, až někdy k večeru. No jo, UPC, tam asi nemá smysl hledat logiku :scratch: Ale hlavně, že to zapli ještě před ostrým startem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...