Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

technik

 

Když nepouštějí "centrálně", ale po jednotlivých hlavních stanicích, tak mě vysvětli proč v DVB-T není jihomoravská verze ČT1 ale česká čímž se dopouští aj nedodržení regionalizace podle zákona. Dále proč není do dnešní době ve Zlíně a v Otrokovicích v DVB-T TV Slovácko, když tam má dle UPC¨být minimálně již skoro rok!!! Hlavně že tam zabírá místo Hd verze Novy která jen převod s SD do HD a s HD to nemá vůbec nic společného. Dále proč je tam regionální televize.CZ která ani v pozemním DVB-T není. Rozhodně raději TV Slovácko než nějakou stupidní stanici regionalnitelevize.cz. Až budou v DVB-T od UPC všechny TV co se dají v dané lokalitě normálně přijímat, tak až potom mají zařazovat, regionálnitelevize.cz, CZ. HD+ a podobně.

 

Hlavně že v Praze je vše první a jede opravdu vše co má a kolikráte je tam aj něco navíc co tam nemá ani být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto nejsou otázky na technické zajištění vysílání. Nemohu tedy na ně odpovědět, protože nejsem k tomu kompetentní.

Ale obecně je v lokalitách v DVBT to co si někdo (myslím vysílatele) s UPC domluví nebo co se UPC rozhodne vysílat (třeba i dřívější promoakce na HBO).

Nikde totiž není řečeno co se "kde" musí vysílat.

 

A hlavní stanicí jsem měl na mysli lokální analogovou hlavní stanici, kde se převádí signál z distribuce na modulátorech do DVBC nebo DVBT. Takže i signál pro DVBT se vytváří centrálně a lokálně se pouze moduluje do srozumitelného formátu pro TV a STB.

 

Všechny stanice, které jsou v DVBT (od UPC) jsou primárně v DVBC (i s lokálními verzemi ČT1) a pro vás i s TV Slovácko

 

Nova HD je pozůstatek z dřívějška, kdy ještě vysílala v DVBT a Nova měla ještě zájem svůj program v HD vysílat. Je možné, že dojde k jejímu vyřazení

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
toto nejsou otázky na technické zajištění vysílání. Nemohu tedy na ně odpovědět, protože nejsem k tomu kompetentní.

Ale obecně je v lokalitách v DVBT to co si někdo (myslím vysílatele) s UPC domluví nebo co se UPC rozhodne vysílat (třeba i dřívější promoakce na HBO).

Nikde totiž není řečeno co se "kde" musí vysílat.

 

A hlavní stanicí jsem měl na mysli lokální analogovou hlavní stanici, kde se převádí signál z distribuce na modulátorech do DVBC nebo DVBT. Takže i signál pro DVBT se vytváří centrálně a lokálně se pouze moduluje do srozumitelného formátu pro TV a STB.

 

Všechny stanice, které jsou v DVBT (od UPC) jsou primárně v DVBC (i s lokálními verzemi ČT1) a pro vás i s TV Slovácko

 

Nova HD je pozůstatek z dřívějška, kdy ještě vysílala v DVBT a Nova měla ještě zájem svůj program v HD vysílat. Je možné, že dojde k jejímu vyřazení

 

 

 

Právě že to jsou otázky a technické zajištění vysílání a ne že ne. Dle oficiálních stránek UPC a jejich dokumentu "Programová nabídka digitální televize" má být v DVB-T v celé republice Óčko express v SD verzi a dále také kromě regionálnítelevize.cz i regionální program který se liší dle lokality (TV Polar, TV Slovácko a podobně). Takže pokud něco UPC v přehledech pravidelně aktualizuje a pokaždé to tam je uvedeno, tak to tam opravdu má být. Jinak DVB-T je určeno pro další Tv přístroje v domácnosti a ne hlavně DVB-C. Je snad logické abych měl DVB-T od UPC a ještě si musel na střechu dávat anténu jen kvůli tomu, že UPC nezařadí všechny CZ programy z pozemního vysílání dané lokality???

 

Jinak Novu HD měli dávno vyřadit a místo ní mohla být nyní zařazena stanice Kino Barrandov i v HD jako je tomu u Barrandov TV. Dále TV Slovácko se diví, že ho UPC ho nešíří v tom DVB-T (ani o tom nevěděli). Když se tu oháníte tím DVB-C, tak v tom případě je vlastně podle Vás to DVB-T úplně zbytečné.

 

Podle mne v UPC nikdo nic neví, když dojde na věc, tak operátoři nic nevyřeší a kolikrát ani neodpovídají na emailovou komunikaci. Do dnešní doby mne nikdo z UPC jasně neodpověděl proč v DVB-T není např. to TV Slovácko když tam dle jejich dokumentů má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Znova opakuji že písemně nikdo k tomu dotazu nikdy neodepsal a to při podání přes kontaktní formulář nebo i přes info@upc.cz. Pokud jsem Tam volat tak vždy bez výsledku a jasné odpovědi. Volal jsem tam vícekrát a i když mě přepojovali hore dole z jednoho oddělení na druhé, tak jsem se stejně nikdy nic konkrétního nedozvěděl a nikdo to se mnou nikdy nic nevyřešil. Prostě operátoři asi nic nevyřeší pokud se jedná o nějakou nestandartní věc a jsou zřejmě z toho bezradní. Tak teda napište komu mám přesně napsat aby jasně a přímo odpověděl proč něco není i když to má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...