Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Stejně ale tu politiku Discovery nechápu. ID vysílá déle, přesto je bez češtiny, se starou grafikou a 4:3... ID Xtra je úplně nový a už je s novou grafikou, 16:9 a česky. Když se jich člověk na to zeptá, tak sami nemají odpověď. Ano, polská stopa by mohla někomu u ID stačit (mně stačí anglická), ale je to takové... mají dohromady 10 kanálů... a věnují se pořádně možná 3-5.

 

UPC se zřejmě rozhoduje mezi C&I a ID Xtra a jeden nakonec přidá. Já osobně bych byl radši za C&I, působí na mě serioznějším dojmem a navíc je to v podstatě stejná společnost jak UPC, a divil bych se kdyby ho nakonec nepřidali. Dlouhodobě to s ním vypadá nadějně a měl jsem informaci, že by se v říjnu mohl objevit, tak uvidíme.

 

Jinak z exotických stanic bych uvítal NASA TV, ale to asi není reálné.

 

Jaký máte názor na případné zařazení Al Jazeery a CCTV News? Já neutrální.

 

Chtěli byste pro děti v HD radši Disney nebo Nick? Anebo obojí?

 

A s tím odkloněním programu od názvu stanic souhlasím. Bohužel se to ale týká prakticky všech.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Přesně tak Al Jazeery a CCTV jde uplně mimo mě.

Když se chci podívat na nějaké zprávy tak mám už ted dost velký výběr.

 

Jinak já bych uvítal kdyby zařadily spíše německé kanály(RTL a pod.),protože já pracuji v Něm.a Rak. a moje děti se začínají učit německy a Komerční německý kanál nám chybí.

Prostě Děti se raději budou koukat v němčině na Kobru než na dokument na ZDF.

A z vlastní zkušenosti vím že v německu se anglicky nedomluví.(Ale to už jsem jinde).

 

Ohledně HD kanálu pro děti na to mám trošku jiný názor.

Zmíněné kanály,jsou podle mě už pro větší děti a těm je to celkem jedno,protože stejně nepustí z ruky smartphone,nebo notebook.

 

Já jsem koukal v dětství na rozmazanýho černo.B Hurvínka,a bylo mi jedno že kvalita obrazu a zvuku byla hrozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráda ze Slovenska mi říkala, že ID a C&I běží na slovenském UPC obojí s českou stopou, ale některé pořady jsou v originálním znění. Mi hlava nebere, proč C&I je na Slovensku a tady ne? :shock: Prostě tady máme vše osekané, set top boxy z doby prehistorické, totéž telefony, modemy snad už vymění.

A které STB máte na mysli, ty samé, které se používají na Slovensku a v Rakousku. Nebo ty co se teď připravují pro Polsko, Irsko, Švýcarsko a ČR?.

 

Ty nové STB pracují s nejnovější Nagrou

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Německý stanice jsou gratis na Astře a přijímat se to dá za pár stovek, to bych vůbec v kabelu neřešil. Radši bych v nabídce viděl Kino CS a Doku CS (klidně i Muzika CS), je to český a občas tam běží věci, který jinde nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Německý stanice jsou gratis na Astře a přijímat se to dá za pár stovek, to bych vůbec v kabelu neřešil. Radši bych v nabídce viděl Kino CS a Doku CS (klidně i Muzika CS), je to český a občas tam běží věci, který jinde nejsou.

 

Nechci mít satelit,když si platím kabel.

To jsou rady.

 

Vy si pořidtě satelit od Skylink a můžete sledovat CS kino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Rady jsou to dobrý, protože Němce chytnu zadarmo. Za CSTV u Skylinku musím extra platit a i samotný přijímací zařízení je nepoměrně dražší. Každopádně bych rád viděl, kolik CZ stanic je v německých kabelovkách, když tady tak vehementně požaduješ D stanice v český kabelovce. CZ kabelovka ať má CZ stanice a když ji zbyde místo, tak to může zaplácnout germánama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Máčš pravud že v německu není český program v kabelovkách,protože češi tvoří v německu velmi malou menšinu.

Ale jinak pro větší menšiny v německu napřiklad vysílá u UPC 13 zahraničních balíčku.(Turecky,irtalsky,anglicky,Srbský,polsky atd.)

V česku je velmi velká nemecká mešina a UPC nabízí pouze ruský balíček,přestože rusu tu zdaleka není tolik jako němců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja bych taky nemce uvital rozhodne vic nez ten balast co UPC posledni dobou pridava

v 90. letech vetsina nemcu v UPC (Kabelnet) byla (RTL, PRO7, DSF). Hlavne by tim mohli i levne kompenzovat vypadek Nova Sportu

asi je bez diskuse ze prenos F1 nema nikdo lepsi nez RTL

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Proti Němcům v kabelu nic nemám, jestli to tak vyznělo. Ale jako doplněk, až tam budou všechny dostupný CZ stanice. A taky je otázkou, jestli ty D stanice lze šířit v kabelu jen tak, anebo za ně musí UPC platit (což se jim asi moc nechce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...