Přejít na obsah

Faktury v Moje UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Není čím se kochat, zatím je to jenom tabulka s datem a číslem faktury. Je tam i příslib do budoucna, že bude možno faktury stáhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

to uz je tam od pulky ledna s informaci ze to v unoru pujde stahnou ..ma to slouzit k tomu aby nemuseli rozesilat emailem kazdemu vyuctovani zvlast tak v sekci moje upc najdes vyfakturovane vyuctovani za predchozi mesic tim si jakoze zjednodusuji praci

 

protoze posilani vyuctovani pres email jim funguje vzdy par mesicu a pak je 3x i vice do roka musis bombardovat telefononicky proc ho neposlaly a tech vymluv operatorky kolem toho

 

tohle to ma prave tzv zrusit a vyuctovani najdes v moje upc v dokumentu pdf

 

A kde máte napsáno, že UPC nebude rozesílat elektronické faktury emailem? Nemá to být spíše služba navíc?

 

pochybuji ze bude navic spise si usnadni oni praci zruseni zasilani vyuctovani emailem a odkazou te na pouzivani moje upc kde najdes vse potrebne

proc by to delali 2x posilaly emailem a davali podruhe do moje upc ?

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Mně chodí faktury e-mailem několik let úplně bezproblémů. A pokud se toto zruší, tak akorát bude člověk muset myslet na to, že má kdesi cosi stahovat :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, s tímhle ať jdou do h**zlu, já chci aby mi to chodilo komplet mailem, kde to vždycky najdu a ne abych to musel někde stahovat. Tohle zkoušel T-Mobile, když začínal s elektronickou fakturací, nakonec si ale dal říct a vše komplet včetně podrobného vyúčtování je v mailu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já naopak doufám, že to bude podobně jako u toho zmiňovaného T-Mobile.

Faktury jsou na webu v Muj T-Mobile, a když chci tak si zapnu službu a chodí i emailem.

Tady UPC to má z opačného konce. Napřed je posílalo emailem a to doufám nezruší, a k tomu nabídne i web.

Myslím, že nejlepší je varianta, kdy si člověk může vybrat zda chce fakturu:

- papírově za poplatek

- elektronicky zdarma

--- na webu

--- do emailu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

A jak to třeba bude u těch, kteří od UPC mají jen TV a internet mají od někoho jiného? Anebo net nemají... Třeba já.... :-) a nebo mají jen net v mobilu a znám pár dalších lidí, kteří to mají takhle. Taky mi chodí faktury do emailu, tak doufám, že to tak zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...