Přejít na obsah

Telefon na UPC


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Ještě co se týče informování: UPC by majitele CA modulů měla informovat nejenom o změnách kmitočtů, ale také o změnách PID identifikátorů Videa a Audia konkrétních televizních stanic. Pokud tyto identifikátory nesedí tak televizní stanice také nefungují.

 

Např. asi před měsícem UPC změnila tyto identifikátory u "CS filmu". Opět, poznal jsem to, až když se mi nenahrál pořad. Nejprve jsem si myslel, že mám hw poruchu a až po chvíli mě napadlo porovnat tyto identifikátory v programu DVBViewer Pro a na set top boxu. Po přeladění "CS film" zase fungoval.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Proč vybraným? Máte také právo volat z UPC telefonu (pořídit si ho)....

Nechci se s tebou hádat, ale na webu UPC je jiná informace:

 

...Tři nové telefonní tarify Telefon 30, Telefon 100 a Telefon 200 zahrnují volné minuty ..... Pokud chcete využít volání ZDARMA na Klientské centrum UPC, pak je pro vás následující tarif.

S paušálem „Volám pevná“ ...

 

Takže jak to chápu já, volání na klientskou linku je zdarma u stávajících tarifů, ale u nových je vyjma "Volám pevná" zpoplatněno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Od UPC lze mít pevnou za 1Kč měsíčně...
Telefon za 1 Kč se už hodně dlouho nenabízí...

 

On se sice tarif Basic na rok za 1 Kč moc nenabízel, ale ještě v prosinci ho asi šlo pořídit.

Po novém roce máme nové ceny. Někde jsem si to psal, tuším, že by to mělo být 9 nebo 10 Kč měsíčně.

Co se týká absolutní ceny, tak dobrá, ale pokud to vezmu, že zdražil o 800 % resp. o 900 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Úplně nesmyslná debata - prostě když po někom něco chci (a je jedno, kdo to je, jestli poskytovatel nějaké služby nebo třeba můj instalatér nebo pronajímatel bytu), tak mu volám na svoje náklady. A stejně tak on, když chce něco po mně, tak si hovor taky platí a nebudu si kvůli němu pořizovat zelenou linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ach jo, nesmyslné jsou Vaše argumenty. Takže ještě jednou, UPC (ČEZ, E.ON, T-Mobile, kdokoliv jiný), po nás chce peníze a měl by za ně poskytovat nějaký servis aby si zákazníky udržel a k základnímu servisu by měla patřit - a na západ od našich hranic i patří - i zákaznická linka zdarma. To je celé. Jen to prostě ukazuje, jak si UPC, ale nejen to, i jiné firmy v Česku, (ne)váží svých zákazníků, kteří si to bohužel nechávají líbit (protože jim, pravda, často ani nic jiného nezbývá). Jen to prostě ukazuje, jak jsme i tolik let po revoluci, stále v poskytovaných (a bohužel, podle názorů Elnc a Marka 26 i požadovaných) službách stále pozadu a stáváme se pro podobné nadnárodní koncerny zlatým dolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Tebou jmenované firmy po tobě chtějí peníze za to, že sis u nich dobrovolně objednal nějakou službu a tuto službu ti také poskytují/dodávají. A nepochybně nikde ve smlouvě nebo obchodních podmínkách není závazek nějaké bezplatné telefonní linky.

Jinak tady ještě nebylo zmíněno, že poskytovatele můžeš zdarma kontaktovat přes webový formulář nebo e-mailem. Takže spolu se Skype a UPC Telefonem dost možností, jak nic neplatit.

 

Teď jsem se díval na stránky Deutsche Telekom a žádnou bezplatnou linku jsem tam taky nenašel. Takže s tou cizinou to asi nebude tak žhavé. Navíc v kapitalismu bývá obvyklé, že se za všechno platí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šikovně jsi to obešel - říká se tomu demagogie (u tebe mě to nepřekvapuje). Bavíme se o kabelovce, že. V Německu je kabelová televize Kabel Deutschland (nikoli Deutsche Telekom). Takže k tomu Kabel Deutschland: http://www.kabeldeutschland.de/ . Máš to hned nahoře a není to telefon kabelového operátora.

Další veřejná čísla, která jsou gratis: http://www.kabeldeutschland.de/info-ser ... ntakt.html

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Bavíme se o bezplatných linkách obecně, takže jsem (a myslím, že zcela správně) vzal největšího telekomunikačního operátora v SRN. Samotná kabelová TV je pak irelevantní, protože bezplatný kontakt je i zde v ČR, viz popsáno výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ten bezplatný kontakt u UPC prosím do uvozovek, protože, znovu opakuji, bezplatný kontakt jen pro vybranou skupinu zákazníků, nepovažuji za bezplatný kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...