Přejít na obsah

Volne vysilani HBO


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

přesto že máme už nekolik let nabídku Supreme,kde je HBoO součástí,tak mi dnes přišla do emailu zpráva od UPC že 27.1 je HBO v rámi promoakce zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je obchodní politika.

Ale v Ostravě (alespoň v části Ostrava jih) se dost angažuje firma PODA, která umožňuje tomu, kdo má u nich základní nabídku doobjednat (třeba i na 1 měsíc) libovolný program z tzv. rozšířené nabídky. Ve mnoha domech již jsou k dispozici připojení obou kabelovek. Za měsíc už to bude fungovat i v našem domě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Viděl jsem Hořící keř, má 3 díly: 27., 3. a 10. února.

 

Abych je viděl, musel bych si na únor objednat Programy HBO, HBO 2, HBO Comedy za :

Akce: První 4 měsíce budete platit 135 Kč měsíčně, po skončení kampaně plnou cenu (269 Kč).

Akční nabídka platí pro nové zákazníky služby UPC kabelové televize do 31.1.2013

(protože nejsem nový zákazník 269+300 za zrušení = 569 kč navíc, to se mi nevyplatí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon
300 za zrušení platit nebudete.

Akční nabídka platí i pro stávající klienty, kteří si balíček HBO neplatí.

 

A je dobré si pamatovat, že na změnu (zrušení) balíčku má UPC 30 dní.

 

Já myslím, že ne Time.

 

Ptal jsem se na tu u Upc:

Akční nabídka platí pro nové zákazníky (to tam mají přímo napsané)

 

Na e-mail mi přišlo:

-změna se projeví za 30 dní

-akční cena je pouze pro nové zákazníky

-cena za zrušení je 300 kč.

 

Je to něco jako cca v roce 2003. Půl roku jsem volal na klientskou linku, provolal spousty peněz a snažil jsem se jim dokázat, že mi kabelovka nejde. Nechtělo se mi kupovat STB, tak jsem si objednal balíček i s internetem. Přivolaný technik se dostavil do 14 dní. Divil se, že mu nejde nic naladit. Protože bydlím v řadovce tak u sousedů zjistil, že jsou prohozené kabely. Soused už v té době měl satelit a nevšiml si, že mu jde kabelovka dál. Technik tedy napsal o tom zprávu a poslal na UPC. Pak už mi jen přišla pokuta na 300kč. Takže se změnou nabídky mám velmi špatné zkušenosti. Kvůli 1000kč se mi soudit nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...