Přejít na obsah

Vylepšení emailové schránky UPC


tomus

Doporučené příspěvky

Já taky nepoužívám pro soukromé věci mail v práci, to má podobné aspekty jako mail od providera. Odejdeš a o mail přijdeš. Nejprve jsem měl mail ve škole, pak druhý po tom co se změnil systém loginů a mailových serverů. Pak sem měl mail od poskytovatele (dial up od telecomu), který později fungoval i jako freemail. Ten pak měl vleklé technické problémy a dlouhodobě špatně fungoval, už se mi zajídalo vždy při změně ISP, školy, práce nebo když přestane mailová služba fungovat měnit mailovou adresu, tak sem si pořídil vlastní doménu a Google Apps. Pokud by mi GMail přestal vyhovovat, tak prostě vezmu doménu a půjdu k jinému poskytovateli mailových služeb, ale adresa mi zůstane.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Chvíly jsem to (kvůli tobě) prohlížel, a první mě zarazilo, že v sociálních sítích je tam FB, Twitter, LinkedIn, Yahoo a WindowsLive, ale G+ ne.

Když jsem viděl co a jak se dá nastavit, tak jsem si chvilku (fakt pár vteřin) myslel, že by to šlo používat jako hlavní "HomeOffice".

Ale ve srovnání se službami Googlu jsem to zas velmi rychle zavrhl. :)

Mimo jiné mě "pobavilo" těch 300MB uložistě. :D

 

Celkově si naproti tomu všemu myslím, že to je velký pokrok a hodnotím to opravdu kladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Retiree, využíváš (máš zaplněno) cca 5 MB z celkové dostupné kapacity 5 GB, což je po zaokrouhlení na celá čísla 0 %. .

 

Počítat sice umím, ale už méně pozorně čtu (vymlouvám se na zhoršený zrak). Omlouvám se jak autorům, tak i diskutujícím za nepatřičný příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- první mě zarazilo, že v sociálních sítích je tam FB, Twitter, LinkedIn, Yahoo a WindowsLive, ale G+ ne.

- že by to šlo používat jako hlavní "HomeOffice".

- myslím, že to je velký pokrok a hodnotím to opravdu kladně.

- asi používají nějakou historickou aplikaci ještě z dob, kdy existoval windows live a naopak neexistoval google+

- ale no tak :shock:

- teď de o to, jestli by nebylo lepší, kdyby využívali prostředky na důležitějších místech než je email, kterej má většina lidí jenom na komunikaci s upc nebo na spam :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Po shlédnutí screenů od Jaku jsem poněkud zíral. Zjistil jsem, že já o voze a vy o koze (nebo spíše naopak :D ). Žádný e-mail od UPC, jak uvádí Tomus v úvodu, jsem nedostal. Používám Outlook 2003, upcmail mě celkem nezajímal (kromě přesměrování do Outlooku).

Asi jsem si trochu popletl webowá rozhraní. Do dnešního dne jsem znal pouze toto https://www.upc.cz/webmail/login/, ale tady se hovoří o tomto https://upcmail.upc.cz/ox6/ox.html. Obě rozhraní jsou samozřejmě funkční, to nové se mi zatím líbí (tedy na první pohled), pokusím se s ním seznámit...

Necestuju, sedím pouze doma u svého pc. Webové rozhraní jsem používal kdysi v době mé aktivní činnosti, tehdy pod Novellem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A já zas jen žasnu. Fakt, že fungují obě rozhraní.

Já vždy používal to "staré", ale včera večer jsem prostě klikl na odkaz v pravo nahoře na webu UPC a samo mě to přesměrovalo na to "nové".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...