Přejít na obsah

Odesílání dat na veřejné FTP


JirkaP

Doporučené příspěvky

Případně pokavaď maš, vypust router, switch či hub. Vypni firewall

nebo uplne odinstaluj kdybys mel jinej nez interni ve win XP.

 

Vše odpojeno, switch taky nemám. Spojen jsem s modemem přes TCP.

Firewall, žádný. Mám WIN-XP pouze SP1.

Antivirák vypnut i vše co by mělo mít nějaký přístup na NET.

 

Je pravda, že mám neveřejnou, ale to by snad na to nemělo mít vliv a TURBO 1000.

 

Jsem nešťastný. :cry: , protože už fakt nevím čím by to mohlo být.

 

Prostě někdy se spojení přeruší při odeslání 2,5 MB, někdy při 2 MB a někdy i při 1,5 MB.

 

Jinak vše ostatní funguje jak má. Příjem souborů - velkých v řádech 100 MB bez problémů, odesílání na FTP Karnevalu, taktéž bez problémů. Jen prostě odesílání na jiné FTP to takto padá.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Případně pokavaď maš, vypust router, switch či hub. Vypni firewall

nebo uplne odinstaluj kdybys mel jinej nez interni ve win XP.

 

Vše odpojeno, switch taky nemám. Spojen jsem s modemem přes TCP.

Firewall, žádný. Mám WIN-XP pouze SP1.

Antivirák vypnut i vše co by mělo mít nějaký přístup na NET.

 

Je pravda, že mám neveřejnou, ale to by snad na to nemělo mít vliv a TURBO 1000.

 

Jsem nešťastný. :cry: , protože už fakt nevím čím by to mohlo být.

 

Prostě někdy se spojení přeruší při odeslání 2,5 MB, někdy při 2 MB a někdy i při 1,5 MB.

 

Jinak vše ostatní funguje jak má. Příjem souborů - velkých v řádech 100 MB bez problémů, odesílání na FTP Karnevalu, taktéž bez problémů. Jen prostě odesílání na jiné FTP to takto padá.

 

 

tak ti nevim, pokavad to jinym jde a tobě ne, zkus reinstal win XP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Případně pokavaď maš, vypust router, switch či hub. Vypni firewall

nebo uplne odinstaluj kdybys mel jinej nez interni ve win XP.

 

Vše odpojeno, switch taky nemám. Spojen jsem s modemem přes TCP.

Firewall, žádný. Mám WIN-XP pouze SP1.

Antivirák vypnut i vše co by mělo mít nějaký přístup na NET.

 

Je pravda, že mám neveřejnou, ale to by snad na to nemělo mít vliv a TURBO 1000.

 

Jsem nešťastný. :cry: , protože už fakt nevím čím by to mohlo být.

 

Prostě někdy se spojení přeruší při odeslání 2,5 MB, někdy při 2 MB a někdy i při 1,5 MB.

 

Jinak vše ostatní funguje jak má. Příjem souborů - velkých v řádech 100 MB bez problémů, odesílání na FTP Karnevalu, taktéž bez problémů. Jen prostě odesílání na jiné FTP to takto padá.

 

 

P.S:: koukal jsem na tvuj kabelovej modem, byla tam docela divoký rušení, zkus to tedka s druhou IP adresou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkousel FTP upload prenos na Webzdarma spadlo to vzdy kolem 3 MB jak s verejnou tak i s neverejnou IP - tohle je podle me chyba jejich serveru.

Prenos na server Karnevalzone byl bezproblemovy.

 

Já to nechtěl řikat nahlas, u nich je to možný, ale když píše že to zkoušel u více poskytovatelů, zdá se mi to zvláštní :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkousel FTP upload prenos na Webzdarma spadlo to vzdy kolem 3 MB jak s verejnou tak i s neverejnou IP - tohle je podle me chyba jejich serveru.

Prenos na server Karnevalzone byl bezproblemovy.

 

Promiň, ale potěšilo mne, že nejsem sám kdo stejné problémy.

Jinak už jsem taky včera ráno psal na internetl@karneval.cz a popisoval problém, ale zatím bez odpovědi.

 

Já to nechtěl řikat nahlas, u nich je to možný, ale když píše že to zkoušel u více poskytovatelů, zdá se mi to zvláštní :o)

 

Bohuže na ty dvě FTP se už nemám přístup - byla to FTP jednoho podniku, kam jsem měl přístup jen na 24 hodin.

Proto jsem zkusil jako náhradní řešení www.WEBZDARMA.CZ kam jsem jim to nakonec poslal rozdělený po 2 MB soubory.

 

Pokud tedy někdo znáte nějaké veřejné FTP ( pokud možno aspoň těch 50 MB ), tak dejte prosím vědět a já ho hned vyzkouším.

 

koukal jsem na tvuj kabelovej modem, byla tam docela divoký rušení, zkus to tedka s druhou IP adresou.

 

Můžeš mi prosím říci jak ses na něj podíval, tedy přesněji jak jsi zjistil, že zrovna můj modem měl nějaké růšení. Netušil jsem, že lze něco takového zjistit.

Jinak i s druhou neveřejná IP adresou jsou problémy zcela stejné. :cry:

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi prosím říci jak ses na něj podíval, tedy přesněji jak jsi zjistil, že zrovna můj modem měl nějaké růšení. Netušil jsem, že lze něco takového zjistit.

Jinak i s druhou neveřejná IP adresou jsou problémy zcela stejné.

Uzivatel "Karneval - Lama" je pravdepodobne pracovnikem firmy Karneval, takze ruseni muze zjistit pres dohledovy system Karnevalu.

Akorat nechapu co myslel tim prepnutim na druhou IP adresu, to na to nemuze mit prece zadny vliv, protoze data jdou vzdy po stejne ceste (modem>nod>cmts).

 

Jeste jsem zkusil FTP na Volny.cz a take bezproblemu.

Jinak u Web Zdarma me to moc neprekvapuje, mam u nich ucet uz delsi dobu a casto se stava ze s FTP byvaji problemy.

A 50 MB volneho prostoru ti nikdo zdarma jen tak neda, pokud u WZ nemas stranky tak ti to stejne brzy smazou.

Kup si domenu a udelej si stranky napr. u Pipni.cz (i kdyz u nich je to taky dost mizerny).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno čtu to tady a nedalo mi to, abych to nezkusil. Tak tedy Webzdarma mi také vypadával, ale jelikož jsem používal FlashFXP (v.3.1.7), vždy tento program navázal spojení zpět a pokračoval - navázal a odesílal dál. Zkus to vyřešit takto.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ale jelikož jsem používal FlashFXP (v.3.1.7), vždy tento program navázal spojení zpět a pokračoval - navázal a odesílal dál. Zkus to vyřešit takto.

 

Děkuji, to mne nenapadlo a při tom je to tak jednoduché řešení. :D

 

Dík.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...