Přejít na obsah

Stanice Deutsche Welle


Trabi

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

poridil jsem vcerta UPC a vse funguje OK, jen me zajima, proc pri prepnuti na kanal Deutche Welle mi pise, ze Neni pristup? Funguje ta stanice, nebo ne? Mam temer komletni nabidku TV krome ruskych a kanalů pro dospele.

 

A jeste dotaz, jde nejak pripojit stary DVD rekorder k PVR boxu? Treba Scartem? Jde o to, ze nemohu nahravat s pozemni TV, kdyz mam UPC kabel a STA nemam funkcni. Mala antenka mi tu nic nechytla.....pripadne prehrat s PVR do DVD rekorderu pres Scart jde?

 

Diky moc vsem

 

Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. DW funguje a tobě by měly 10 dní hrát všechny programy (ty hambaté až po 22. hodině).

2. DVD recorder propoj s STB SCARTem a nastav na něm pro nahrávání číslo příslušného vstupu AV. Pak můžeš nahrávat signál z STB, ovšem vždy jen ten program, který budeš mít aktuálně zapnutý na STB. U mého starého Panasonicu jsem kdysi úspěšně vyzkoušel i časované nahrávání ve spolupráci s Handanem 5000 - na něm se dal nastavit čas zapnutí a vypmutí + program a recorder se dal nastavit, aby se podle vstupního signálu zapnul, nahrával a zase vypnul. Kvalita skrze SCART je samozřejmě jenom analogová.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...