December 2, 201213 yr Zdravim, poridil jsem vcerta UPC a vse funguje OK, jen me zajima, proc pri prepnuti na kanal Deutche Welle mi pise, ze Neni pristup? Funguje ta stanice, nebo ne? Mam temer komletni nabidku TV krome ruskych a kanalů pro dospele. A jeste dotaz, jde nejak pripojit stary DVD rekorder k PVR boxu? Treba Scartem? Jde o to, ze nemohu nahravat s pozemni TV, kdyz mam UPC kabel a STA nemam funkcni. Mala antenka mi tu nic nechytla.....pripadne prehrat s PVR do DVD rekorderu pres Scart jde? Diky moc vsem Petr 1000 Mb/s ∞ GB 10 Mb/s Komplet VF Station, CA modul Praha-Nusle
December 2, 201213 yr 1. DW funguje a tobě by měly 10 dní hrát všechny programy (ty hambaté až po 22. hodině). 2. DVD recorder propoj s STB SCARTem a nastav na něm pro nahrávání číslo příslušného vstupu AV. Pak můžeš nahrávat signál z STB, ovšem vždy jen ten program, který budeš mít aktuálně zapnutý na STB. U mého starého Panasonicu jsem kdysi úspěšně vyzkoušel i časované nahrávání ve spolupráci s Handanem 5000 - na něm se dal nastavit čas zapnutí a vypmutí + program a recorder se dal nastavit, aby se podle vstupního signálu zapnul, nahrával a zase vypnul. Kvalita skrze SCART je samozřejmě jenom analogová. 500 Mb/s - Komfort Modem Compal (černý), CA modul Ústí nad Labem
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.