Přejít na obsah

UPC lze nově kontaktovat i přes Skype


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961

Prosím, můžete někdo zkusit, kdo máte skype na UPC, zdali se dovoláte ? Dnes jsem zjistil, že se nemohu dovolat, ačkoliv dříve mi to fungovalo. Vůbec to nevyzvání a po chvilce to spadne s hláškou, že UPC hovor nepřijímá. Zvláštní je, že úplně stejný problém mám na freesat. Na ostatní kontakty se dovolám v pohodě, takže u mě asi problém nebude. Zvláštní je, že mi to nefunguje jen na UPC a freesat. Můžete prosím někdo zkusit nebo sdělit nějako info ? děkuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Teď jsem to zkoušel a přesměrování na klientskou linku mě funguje normálně (dostal jsem se až k oznámení vyčkejte jste 1. v pořadí pak sem to položil).

Mám ale UPC uloženo v seznamu stálých kontaktů (přidalo se to tam nějak samo když sem tam volal poprvé).

 

Sent from LT22i using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

for Bucky Kid:

 

Tak to je tedy velmi zvláštní. Vůbec tomu nerozumím. Někdo se dovolá a někdo ne ? Mám také Upc i Freesat v seznamu kontaktů, přesto je to mtrvé :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Spojilo mě to hned, byl jsem třetí v pořadí a zavěsil. Takže OK. Pouze v tom hovoru ale nějak divně šumělo/chrastilo, skoro by člověk začal věřit, že je spojení analogové a ne digitální :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Díky všem za reakci. Už je to u mě také v pořádku. Zřejmě špatná verze skype. Všiml jsem si, že před několika dny se provedla aktualizace a od té doby to zřejmě nešlo. Zvláštní ale bylo, že nešlo jen upc a freesat, ostatní ano. Odinstaloval jsem skype a nainstaloval starší verzi a s tou je vše v pořádku.

 

Takže for tomus :

jestli máš taky s tímhle problém, tak zkus to, co já, možná ti to taky pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Jakou verzi Skype pouzivate ?

Ja mam 6.1 a nefunguje to, ale volani na jine kontakty me funguje.

 

Edit // tak jsem to preinstaloval na verzi 6.3 , ale nic se nezmenilo :scratch:

 

To bude zřejmě ten problém. Já měl taky verzi 6 . Na netu jsem se dočetl, že s novými verzemi jsou problémy. Navíc v nich nejde již v nastavení zrušit automatická aktualizace. Nainstaloval jsem proto verzi 4.0.0.227, kterou jsem našel na netu a která údajně z diskuze patřila mezi nejstabilnější a vše funguje perfektně, navíc se v ní dá v nastavení zrušit automatická aktualizace. Ted funguje všechno ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...